Що змінить в Україні 3G-інтернет Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 17.11.2015 11:37 · Розділ: Нові технології

Коли мова йде про бізнес в Україні, іноземні інвестори говорять, що в цілому держава є перспективною в цьому плані, але його розвиток сповільнює технологічна відсталість. Зв'язок є частиною інфраструктури кожної країни, яка являється не менш важливою, ніж транспорт, дороги чи залізнична мережа. Без нього не може працювати сучасний бізнес.


Експерти говорять про ще одну важливу проблему не тільки для України, але і всього світу. Сьогодні хакери навчилися зламувати комп'ютери високочастотними звуковими сигналами, непомітно передавати і отримувати дані. Сучасні технології виробництва дають можливість використовувати велику кількість електронного устаткування, серед якого необхідно відмітити цифровой осциллограф, з допомогою якого інформація зображається на екрані у вигляді файлів.

Що можуть змінити 3G-технології, які вже запустили ключові мобільні оператори? По-перше, вже виграла економіка, яка заробила гроші від продажу ліцензій. Мільярдні інвестиції підуть і в модернізацію мереж. Для будівництва та обслуговування 3G-мереж необхідно створити не менше 5-6 тисяч додаткових робочих місць, а це ще один плюс.

3G-технології створять додаткові можливості для бізнесу. Співробітники отримають доступ до систем автоматизації бізнесу з будь-якої точки. Наприклад, важливу інформацію можна буде передавати в формі відеофайлу, а не їхати для цього в інший офіс. Таким чином, значно прискоряться ділові процеси. Насамперед, це стосується сільського господарства, транспортної галузі та виробництва.

3G-технології можуть вирішити проблему трудової міграції молоді, яка зможе працювати на відстані. З появою 3G значно збільшиться продаж смартфонів та планшетів, адже без високошвидкісного інтернету більшість їх функцій просто немає сенсу, тому люди віддають перевагу звичайним телефонам.

Від впровадження 3G виграють інтернет магазини, продажі яких стрімко зростуть. Наприклад, в селі, де вибір товару досить обмежений, можна буде замовити будь-який товар.
Варто зазначити, що сьогодні вже опрацьовуються способи переходу на наступний техно-стандарт - 4G, а це - реальна швидкість 25 Мбіт/с. Перші кроки до його впровадження будуть зроблені вже в 2016 році. Перейти на 4G можна реально в 20120 році. До того часу мобільні оператори відіб'ють інвестиції, які вони вклали в 4G.

Джерело: http://www.viking-2008.net/ru/news/chto-3g-internet-izmenit-13

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.