Англійський дизайнер створив світильник у формі сідниць Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 16.11.2015 11:37 · Розділ: Нові технології

Люстри, світильники і торшери супроводжують нас на протязі всього життя. Ми ставимося до них, як до звичайних речей, які доповнюють та прикрашають інтер'єр нашого дому. Англійський дизайнер підійшов досить творчо до виготовлення світильника, надавши йому форму людських сідниць. Світильник досить легкий. Його вага складає не більше 1 кг. Він має назву Slap It, що перекладається, як «вдар це». Світильник недарма отримав цю назву, адже для того, щоб його ввімкнути необхідно вдарити, вщипнути або стиснути ці сідниці.


Творець не розповідає, з якого матеріалу були створені сідниці для світильника. Схоже на те, що вони зроблені з гуми або силікону. Крім того, за допомогою спеціального блоку управління можна змінювати колір освітлення. Підсвітка має десять різних кольорів. Джозеф Берглі займається продажем своїх оригінальних світильників з 2014 року. Тепер в продаж надійшла його остання версія – світильник у вигляді сідниць. Цей оригінальний предмет інтер'єру можна купити на сайті Джозефа Беглі. Якісні і оригінальні світильники представлені на http://slivkisveta.com/lyuctri/tiffani-974999207/.

Два роки тому юний дизайнер з Лондона Клер Пейдж разом з майстром Гаррі Річардсоном почали створювати торшери, завдяки яким вони прославилися на весь світ. Вони робили їх з різноманітних предметів, які знаходили на блошиному ринку. Наприклад, їх остання робота - Bamboo Lamp. Вимикачі для нього робляться з досить незвичних предметів: форми для випічки чи маленьких ковбойських черевиків. Іспанський дизайнер Хайме Айон відомий своїми безтурботними та веселими інтер'єрами. Він прославився на весь світ своєю оригінальною люстрою, яку він створив для Swarovski. Вона має назву Sparkle Shady. Крім того, що люстра зроблена з кристалів Swarovski, вона має й інші особливості. Наприклад, Sparkle Shady складається з маленьких абажурів. Їх можна комбінувати на свій смак. Завдяки різноманіттю кольорів, люстра обіцяє чудову гру світла навіть у вимкненому стані.

Слід відзначити світильник, зроблений в швейцарському ательє Oi. Це справжня приманка для очей, яка схожа на пташиний вольєр. Він представлений в трьох кольорах: чорному, коричневому і золотому. В ньому є ще одна особливість: легка вібрація змушує його видавати м'який приємний дзвін.

Джерело: http://gazeta.ua/articles/science-life/_dizajnerski-svitilniki-u-viglyadi-sidnic-vklyuchayutsya-vid-

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.