У Бангладеш народилася дівчинка з двома головами Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 16.11.2015 10:16 · Розділ: Медицина

Тисячі людей приїхали у найбільшу лікарню Бангладеш, щоб побачити новонароджену дівчинку з двома головами. Унікальна дитина народилася пізно ввечері 11 листопада. Мамі був зроблений кесарів розтин.
Через проблеми з диханням дівчинку помістили в реанімацію клініки, яка знаходиться недалеко від столиці країни. Місцеві жителі прийшли підтримати сім'ю. Вони вважають це справжнім дивом.


Тато дівчинки Ямал Міа розповідає, що спочатку дуже здивувався, коли побачив, що дитина може дихати двома носами і їсти двома ротами. Але заспокоївшись, він подякував Аллаху, що з дитиною та мамою все гаразд. Він засмучений через те, що не зможе підтримати дитину і маму матеріально, адже для їх лікування та догляду необхідні значні кошти, яких він не має. Головний лікар клініки запевняє, що незважаючи на те, що дитина має дві голови, її тіло цілком нормальне. В результаті проведених тестувань та аналізів було встановлено, що дитина має тільки один набір життєво важливих органів. Кінцівки в новонародженої дівчинки такі ж, як і в звичайної дитини. Лікарі пояснюють, що дівчинка відноситься до надзвичайно рідкісного виду сіамських близнюків. Такі випадки не поодинокі. В 2008 році в Бангладеш народилася дитина, яка мала дві голови, але згодом вона померла.

Джерело: http://nv.ua/ukr/lifestyle/health/u-bangladesh-narodilasja-divchinka-z-dvoma-golovami-i-odnim-tilom-

Інші новини розділу

 • Якісна домашня медтехніка від "UkrMedShop" - особистий лікар для вашої сім´ї

  Якісна домашня медтехніка від "UkrMedShop" - особистий лікар для вашої сім´ї · Марина Левицкая · 04.07.2016 20:03

  Медтехніка - це різноманітні технічні засоби, що використовуються в медицині для профілактики, лікування або діагностики різних захворювань. Також медтехніка може застосовуватися для проведення різних заходів медичного характеру або приготування ліків. В епоху технічного прогресу медтехніка застосовується майже у всіх медичних установах: вона полегшує роботу лікарів і істотно підсилює швидкість одужання пацієнтів.


 • Незвичайні вбивці: сонце і комарі можуть коштувати вам життя

  Незвичайні вбивці: сонце і комарі можуть коштувати вам життя · Марина Левицкая · 15.03.2016 14:48

  Виявляється, що нас оточує багато речей, які є небезпечними для життя. Сьогодні ми поговоримо про незвичайних вбивць.


 • Через рідкісне відхилення американка чула, як обертаються її очні яблука

  Через рідкісне відхилення американка чула, як обертаються її очні яблука · lesya · 08.09.2015 08:22

  Переважній більшості людей видається, ніби їхній організм працює практично безшумно. Ні, ну часом ми можемо почути певні звуки – приміром, бурчання у животі чи хруст в суглобах, але до однієї американки нам, на щастя, ой як далеко. Чому на щастя? Тому, що унікальне відхилення, яке дало змогу двадцятисемилітній американці до деталей чути механіку власного тіла, перетворило її існування на тяжке випробування.


 • Сон без одягу допоможе схуднути

  Сон без одягу допоможе схуднути · lesya · 07.08.2015 12:25

  Новий спосіб схуднення віднайшли недавно учені. Несподівано навіть для самих себе вони виявили, що допомогти скинути зайві кілограми може звичка спати голяка.


 • Поцілунки небезпечніші, ніж куріння та алкоголь

  Поцілунки небезпечніші, ніж куріння та алкоголь · lesya · 29.07.2015 10:46

  Раніше вчені, опираючись на результати численних досліджень, наперебій твердили, що поцілунки дуже корисні для нашого здоров’я. Вони здатні врівноважувати наш емоційний стан, позитивно відображатися на психіці, а також нормалізувати гормональний фон нашого організму. Однак недавнє дослідження твердить, що і цим доволі таки приємним заняттям зловживати не варто. Так, вчені кажуть, що поцілунки, як і оральний секс, призводять до розвитку злоякісних пухлин шиї та голови набагато частіше, ніж навіть куріння та вживання спиртних напоїв.