Зовнішність людини впливає на її заробітну плату Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 15.11.2015 18:58 · Розділ: Краса і здоров'я

Ні для кого не секрет, що зовнішня привабливість відіграє важливу роль в житті кожної людини. Вважається, що краса впливає на рівень заробітної плати жінок, а чоловіків це зовсім не стосується. Нещодавно провідні науковці з Великобританії провели цікаве дослідження, в результаті якого вони розвіяли деякі стереотипи.


Одна з дослідниць – співробітниця медичного центру Лора Фруєн. Вона вже багато років вивчає питання залежності рівня заробітної плати від зовнішності. Дослідниця провела декілька експериментів і дійшла висновку, що роботодавці платять симпатичним робітникам вищу заробітну плату. До того ж, людині з привабливою зовнішністю набагато легше знайти роботу на kz.jooble.org/работа/Усть+Каменогорск?main.

Нещодавно вона провела нове спостереження, в якому взяли участь 2632 людини, серед яких є як чоловіки, так і жінки. Їх розділили на дві групи. Учасники першої групи вибрали людей, які на їхню думку, були привабливими та успішними. Друга група визначала, яку заробітну плату мають люди, зображені на фотографіях. Майже всі учасники експерименту віддали перевагу симпатичнішим людям, сказавши, що вони мають вищу заробітну плату. Науковці пояснюють дії людей, що брали участь у дослідженні, звичайним природним відбором, коли перевага віддається сильнішим особинам. Це пояснює і те, чому роботодавці, приймаючи співробітника на роботу, віддають перевагу симпатичнішим людям. В більшості випадків вони нехтують навіть знаннями, уміннями і досвідом роботи в тій чи іншій сфері.

Якщо людина виглядає стильно, дорого й зі смаком, то роботодавець просто не зможе запропонувати їй ту невеличку заробітну плату, на яку він розраховував до її приходу на співбесіду. Це загальновідома істина, тому перш ніж шукати роботу необхідно подбати про свій зовнішній вигляд.

Джерело: http://cikavosti.com/zovnishnist-lyudini-vplivaye-na-yiyi-riven-zarobitnoyi-plati/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.