Ozone - двоколісний автомобіль з майбутнього Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 15.11.2015 18:08 · Розділ: Авто-мото

Якщо вірити Дарвіну та його теорії, то колись людина ходила на чотирьох, а уже потім двох ногах. В світі автомобілів спостерігається зворотна ситуація. І сьогодні в фільмах можна побачити автомобілі майбутнього на трьох колесах. Але на цьому «еволюція» автомобілів не закінчується.


Нещодавно автомобільна компанія «Пежо» представила новинку - двоколісну машину Ozone, яка оснащена екологічно чистим водневим двигуном. А це означає, що замість шкідливих вихлопних газів буде виділяться звичайний водяний пар. В світі, зокрема в розвинених країнах, можна побачити безліч автомобілів, які працюють за таким же принципом. Але побачивши це чудо техніки, ви здивуєтесь, адже воно нагадує автомобіль з майбутнього. У людей, які побачили цей автомобіль вперше, виникає безліч питань. Наскільки він стійкий? Скільки часу треба відвідувати автошколу на http://avto-shkola-start.ru/, щоб навчитися їздити на цій машині? Однак найголовніше питання – це безпечне пересування на Ozone. Що буде з ним при лобовому зіткненні? Це все професійні питання, а ми – неспеціалісти, можемо тільки захоплюватися такою незвичайною моделлю автомобіля.

Що ж в ній такого незвичного? Кожне з коліс рухається за допомогою окремого двигуна. В ньому ви не побачите традиційного багажника чи іншого господарського відділення. Управління ним здійснюється за допомогою пульта. Водій і пасажир їде, милуючись сонячним промінням, адже в автомобілі відсутній дах. Замість нього встановлене тоноване скло.

Автомобіль створений для великих міст, тому він дуже мобільний і маневрений. До його переваг також можна віднести економічність і екологічну безпеку. До того ж, він не може коштувати як повноцінне авто. Тому в разі, якщо модель піде в серійний випуск, вона стане доступною для більшості людей.

Джерело: http://cikavosti.com/peugeot-ozone-dvokolisna-mashina-z-vodnevim-dvigynom-5-foto/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.