Новий метод будівництва доріг - полімерна стабілізація ґрунту Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 15.11.2015 14:37 · Розділ: Нові технології

В світі вже давно застосовується нова технологія будівництва доріг. Полімерна стабілізація ґрунту вперше була використана в Сполучених Штатах Америки.


Ця нова технологія застосовується для ґрунтової дороги строительство якої завжди було проблематичним в невеличких населених пунктах та котеджних селищах, де з різних причин не можна прокласти повноцінні асфальтові дороги та магістралі. Стабілізація ґрунтів вже застосовується і в деяких Європейських країнах.

Ця технологія являється економічно і технологічно виправданою, адже вона успішно застосовується для виготовлення основи, яка може в подальшому використовуватись для прокладання асфальту. Стабілізація ґрунтів особливо ефективна для ремонту доріг, при будівництві залізниць, дамб, злітних смуг в аеропортах. Таким способом вже багато років користувалися на американському континенті для ущільнення дна в штучних водоймах.

Український онлайн журнал ProfiDom.com.ua, який завжди перебуває в курсі всіх новинок в сфері будівництва, повідомляє, що технологія стабілізації ґрунтів передбачає використання полімерів Envirotac. Це найсучасніше ґрунтове покриття – найкращий варіант для строительства дороги стоимость якої на сьогоднішній день дуже значна. Воно наноситься на ґрунт або пісок, ущільнює його, покриваючи поверхню. Таким чином отримується водонепроникне, стійке до ультрафіолетового випромінювання з'єднання, яке зв'язує частинки ґрунту між собою. Така поверхня здатна витримувати значні навантаження, а також інтенсивний рух транспорту. Ця технологія дозволяє використовувати існуючі ґрунти і пісок для будівництва доріг, парковок, переходів. Цей метод значно дешевший, ніж звичайне асфальтове покриття, яке використовується в Україні. Необхідно відзначити, що дане покриття є екологічно чистим і безпечним. Воно виділяє на 70% менше токсичних речовин, ніж звичайний асфальт.

Строительство дорог в Украине – це основний вид діяльності компанії Новобуд-ВС. Автомобільні дороги являються невід'ємною частиною інфраструктури кожної держави. Тому дуже важливо, щоб їх будівництвом займалися професіонали. Як відомо, дороги в Україні не відповідають міжнародним стандартам, тому що вони знаходяться в поганому стані. Компанія Новобуд-ВС використовує нові технології, які вже давно застосовуються в розвинених країнах. Компанія має солідний стаж роботи в будівництві дорожнього покриття, тому береться за роботу будь-якої складності. Кваліфікований персонал проводить будівництво, реконструкцію і ремонт доріг відповідно з міжнародними нормами та стандартами. Слід зазначити, що вартість будівництва доріг найнижча по всій Україні. Звертайтесь в компанію Новобуд-ВС і отримуйте гарний результат. Ми гарантуємо, що наше покриття довговічне, адже його укладкою займаються справжні професіонали.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.