Дворічна дівчинка назвала столиці 194 країн світу Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 15.11.2015 12:59 · Розділ: Освіта

Нещодавно дворічна дівчинка із невеличкого містечка Дубровиця Рівненської області потрапила в Книгу рекордів України. Аріна Шугалевич назвала 194 столиці країн світу на конкурсі, що проводив Національний центр Рекордів.


Мама дівчинки - Ірина розповіла, що вони звернули увагу на феноменальну пам'ять дитини, коли їй виповнилося 6 місяців. Крім того, що вона вже вимовляла «мама», «тато» і «дякую», дівчинка легко вивчала дитячі віршики. Мама Аріни каже, що почала говорити з донькою ще з самого моменту її народження, розповідати про все, що відбувається навкруги. Тоді батьки побачили, що дитина схоплює все на льоту. Ірина з гордістю розповідає, що коли вони йшли в лікарню робити щеплення, то Аріна зовсім не плакала, бо перед тим вона уважно вислухала, для чого це потрібно і що це зовсім не боляче. Одного разу Ірина побачила в Інтернеті, як діти беруть онлайн участие в конкурсі, де називають столиці країн світу. Мама і тато Аріни вирішили спробувати і подивитися, чи сподобається це заняття їх дочці. Приділяючи вивченню столиць всього 5-10 хвилин в день, вони хотіли просто зайняти Аріну чимось цікавим. Одного разу продавець в місцевому магазині стала свідком цього незвичного вміння дитини і порадила показати цей талант в організації, що фіксує рекорди.

Ірина відзначила, що треба вибирати час для навчання, коли дитина сама цього хоче. Кожного дня донька вивчала пять міст за допомогою картинок, що показувала їй мама. Дуже швидко дівчинка знала вже 115 міст. Ірина вирішила зробити паузу, адже деякі назви дуже складні для вимови навіть дорослої людини. Одного разу чоловік сказав Аріні повторити слово Парамарибо - місто, що знаходиться в Південній Америці. Батьки були вкрай здивовані, коли дівчинка з першого разу вимовила його. До речі, мама Аріни за фахом психолог. Вона переконує, що ні в якому разі не можна муштрувати дитину, примушувати її до чогось. Треба робити це невимушено, наприклад, на прогулянці повторювати вже пройдений матеріал. Жінка запевняє, що вона не одразу вирішила звернутися в Національний реєстр Рекордів. До цього її підштовхнули люди, які стали свідками такого незвичного та рідкісного таланту.

Крім дворічної Аріни, подружжя виховує 13-річного хлопчика. Щасливі батьки розповідають, що дитина до трьох років, як губка вбирає нову інформацію. Більшість батьків не приділяють цьому ніякої уваги, вважаючи, що дитина ще нічого не розуміє.

Джерело: http://vse.rv.ua/zhittya/1447248017-vunderkindi-z-pelyushok-dvorichna-divchinka-z-dubrovici-nazvala-

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.