Англійка харчується губками для миття посуду, поливаючи їх розчином з ароматом яблука Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 09.11.2015 14:20 · Розділ: Авто-мото

Жителька Великої Британії Емма Томпсон харчується губками для миття посуду. При цьому вона поливає їх засобом для миття посуду з ароматом яблука. Ця залежність почала переслідувати Емму ще в 3-х річному віці. Тоді батьки думали, що це лише дитячі ігри, але виявилося, що все набагато складніше. Дівчина була змушена звернутися за допомогою до лікарів.


В результаті проведених досліджень було виявлено, що Емма страждає на рідкісний харчовий розлад – pica. Так називають збочений апетит, коли в людини з'являється непереборне бажання їсти предмети, які не мають ніякого відношення до харчових продуктів. Люди з таким діагнозом можуть їсти крейду, глину, пісок, каміння, зубний порошок тощо. Цікаво, що таке спотворення смаку виникає в результаті психічних розладів. Це явище найбільш поширене серед дітей і жінок різного віку. Наприклад, серед вагітних жінок і дітей, хворих на аутизм. Таке спотворення смаку може виникати і у тварин, зокрема у собак.

Емма Томпсон вже звикла до своїх особливих потреб. Вона вважає, що краще їсти губки для миття посуду, аніж пити спиртне чи курити сигарети. Вона каже, що їй подобається смак паралону і запах яблук. Тому, коли вона бачить різнокольорові губки на полицях магазину, то не може стриматись, щоб їх не купити. Крім цього, дівчина носить їх з собою на роботу у спеціальній коробочці для обідів. Емма зізнається, що вона хотіла позбавитися цієї звички, але зрозуміла, що не може обійтися без смачних губок і прекрасної піни. Цікаво, що лікарі не виявили особливих проблем зі здоров'ям у дівчини. Невелика плата за поїдання губок для посуду – це хронічний тонзиліт.

Джерело: http://www.galka.if.ua/angliyka-harchuyetsya-gubkami-dlya-mittya-posudu-video/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.