Депресія в юності призводить до психічних розладів у зрілі роки Автор: Вікторія · Опубліковано: 02.09.2009 11:53 · Розділ: Краса і здоров'я

Страждаючи депресією, підлітки ризикують набути проблеми з психічним здоров'ям в майбутньому. Психіатри з Колумбійського університету та Інституту психіатрії штату Нью-Йорк опитали 750 осіб і з'ясували, що страхи, глибокі депресії та порушення харчування найчастіше зустрічаються у людей у віці 20-30 років, які страждали легкими депресивними розладами, будучи підлітками.

У депресивних тінейджерів ризик виникнення психічних захворювань в подальші роки у чотири рази вищий порівняно зі щасливими підлітками. Крім того, після досягнення повноліття вони у 2,5 рази частіше за інших скаржаться на агорафобію (патологічний страх перед відкритим простором), підвищену тривожність і депресивні та компульсивні розлади. Ризик анорексії і булімії (виникнення на нервовому підґрунті раптових приступів голоду) у таких людей підвищений у три рази.

Легка депресія протікає м'якше, ніж клінічна, але триває не менше двох тижнів. Симптоми недуги - пригніченість, відсутність інтересу до якого-небудь виду діяльності, проблеми зі сном і погана концентрація уваги. На думку дослідників, як тільки батьки помічають такі ознаки, вони негайно повинні вести дітей до лікаря, інакше в подальшому не уникнути проблем з психічним здоров'ям.

Джерело inauka.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.