Оприлюднено рейтинговий список найрезонансніших пограбувань у світі Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 09.11.2015 13:23 · Розділ: Кримінал

Найбільше пограбування в 2015 році сталося у Лондоні. Злочинці вкрали рідкісні діаманти на суму 370 мільйонів євро. Їм вдалося відкрити більше трьохсот сейфів, де знаходилися ювелірні прикраси з діамантів, які належали найбагатшим ювелірам Великобританії. Це пограбування вважається одним із найрезонанснішим у світі.


На другому місці знаходиться пограбування в Каннах в 2013 році на суму 120 мільйонів євро. Серед білого дня озброєний грабіжник увійшов у готель класу люкс і вже через хвилину вийшов звідти з повною валізою коштовностей. Саме в той день в холі готелю проходила виставка ювелірних прикрас.

Третє місце займає пограбування в аеропорті Схіпхол в Амстердамі. Злочинці заволоділи коштовностями на суму 105 мільйонів євро. Вони намагалися перевезти алмази на вантажівці, але були затримані співробітниками авіакомпанії.

На четвертому місці знаходиться пограбування ювелірного бутика ювелірних прикрас, розташованого на Єлисейських полях. Переодягнені в жіночий одяг і перуки злочинці, намагалися заволодіти прикрасами на суму 100 мільйонів євро.

П'яте місце займає крадіжка в ювелірному центрі Антверпена, в Бельгії, в лютому 2003 році. Тоді ця подія описувалася як крадіжка століття. Злодії заволоділи дорогоцінними каменями на суму 96 мільйонів євро.

Шосте місце займає пограбування ювелірного магазина в Лондоні в серпні 2009 року на суму 55 мільйонів євро. Учасники провернули аферу всього за дві хвилини. Поліція вистежила злочинців і вони були засуджені до 23 років позбавлення волі. Бандити намагалися реалізувати вкрадене на чорному ринку, так як не хотіли «світитися» в компаніях, що займаються скупкою дорогоцінних металів. Детальні умови прийому золота в Москві дивіться на http://pl-lucente.com/.

В 2013 році в аеропорті Брюсселя переодягнені в працівників міліції злочинці намагалися заволодіти коробками з необробленими алмазами, які знаходилися всередині літака.

І на останньому місці викрадення ювелірних прикрас на Канському кінофестивалі. Тоді злодії вкрали намисто, вартістю 23 мільйони євро. А перед тим їм вдалося відкрити сейф, в якому знаходилися коштовності на суму 9 мільйонів євро.

Джерело: http://www.euromag.ru/great_britain/42105.html

Інші новини розділу