Розпочався унікальний експеримент, який допоможе зберегти вічну молодість і красу Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 09.11.2015 11:54 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно розпочався вражаючий експеримент. Перша жінка на планеті змінила свої гени, щоб зберегти вічну молодість. Як стало відомо, цей унікальний експеримент розпочався менш як місяць тому. Американка Елізабет Перріш погодилась на те, щоб вчені випробували на ній нову технологію по зміні геному для того, щоб назавжди залишитися молодою і красивою.


Вчені ввели жінці дозу модифікованого генетичного матеріалу (препарату), що повинен викликати процес омолодження клітин. Головна ідея експерименту – продовжити людське життя, переборовши старість. Елізабет Перріш настроєна досить оптимістично. Вона зовсім не боїться того, що такий експеримент проводиться вперше і ніхто не знає, які побічні ефекти може викликати введений препарат. Навіть самі вчені не впевнені в тому, чи вдасться їм побороти старість.

Жінка з радістю дає інтерв'ю журналістам. Вона заявляє, що зовсім не боїться наслідків експерименту і готова віддати життя заради вічної молодості мільйонів людей. Елізабет розповідає, що вона всіляко намагається залишатися красивою і молодою. Жінка активно займається спортом, відвідує спа-салон, про який можна дізнатися на spalotus.me.

Елізабет Перріш сказала, що рано чи пізно людина вмирає від старості і хвороб, які супроводжують в цей період життя. То чому б не допомогти науковцям, які хочуть зберегти життя і продовжити молодість всім людям на планеті. Вона також відзначила, що її ініціативу підтримали більшість колег по роботі та знайомих. Що стосується родичів, то вони віднеслись до такого експерименту з меншим ентузіазмом, але все ж таки змирилися з її вибором. Жінка говорить, що люди з часом стають немічними та безпорадними, а більшість із них вимушені доживати своє життя в лікарнях та в будинках пристарілих. Це дуже сумно, тому вона погодилась на такий експеримент.

Деякі журналісти з іронією відносяться до експерименту, в якому бере участь Елізабет Перріш. Вони впевнені, що в разі негативних наслідків, інформація про цей незвичайний дослід буде засекречена, тому що світові не потрібна така велика кількість людей. А якщо експеримент вдасться, що дуже мало імовірно, то вічна молодість буде доступна невеликому колу людей.

Езотерики також заявили про те, що це провальний експеримент, адже тривалість людського життя визначається духовним розвитком, а не генною інженерією. Вони зазначають, що безсмертя – це утопія, а смерть – це головне випробування для душі.

Джерело: http://www.town.org.ua/dozvillia/5191-v-mire-poivilsy-pervi-gennomodificirovnni-jensin

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.