В Японії є святиня, яка лікує геморой Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 07.11.2015 16:47 · Розділ: Культура

Більшість людей ходить в храм тільки на великі свята або тоді, коли хочуть попросити допомоги. Але далеко не всі знають, кому і про що молитися. У кожній країні свої традиції, яких дотримуються протягом багатьох століть.


Одна з найбільш шанованих ікон Російської православної церкви - ікона Казанської Богоматері. Вона присутня майже в кожному храмі та в кожній віруючій родині. Казанская божья матерь розміщується біля дитячого ліжечка, у неї просять зцілення від недуг, сімейного щастя та благополуччя.

Що стосується святих місць та ікон в інших країнах, то вони можуть здатися нам дивними. Наприклад, у Японії є храм Кунігамі в префектурі Точігі, де розміщена досить незвичайна святиня, яка може вилікувати або попередити геморой.

Яким чином святиня може вилікувати таке неприємне захворювання? Відомо, що люди, які звертаються за допомогою до святині, купаються у річці, потім з'їдають запропоновані тут яйця і читають досить кумедне закляття. Люди вірять, що ці дії можуть вилікувати від геморою або ж попередити його появу.
У цьому храмі проходить щорічний фестиваль. В ньому беруть участь тисячі людей, які приїжджають з усього світу. Цій традиції вже більше, ніж сто років. Цікаво, що в 1988 році проведення фестивалю було заборонене владою, однак через кілька років традиція була відновлена в зв'язку з різким збільшенням числа випадків захворювання серед жителів Японії.

Варто відмітити, що на фестивалі, який нещодавно проходив у Японії, побувало близько 70 високопоставлених чиновників. Кожен з них шанобливо виконав обряд. Ймовірно, це був кумедний випадок. Принаймні, для людей, які стали свідками цієї події.

В Японії чимало подібних святинь. Наприклад, тут знаходиться храм Карубе, в який люди приходять для того, щоб вклонитися жіночим грудям, а потім закопати декілька зламаних голок в тофу (соєвий сир). Не дивлячись на те, що це досить дивний обряд, необхідно шанувати традиції кожного народу.

Джерело: http://www.factroom.ru/facts/56450

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?