До 2018 року всі електропоїзди в Голландії будуть працювати за рахунок енергії вітру Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 07.11.2015 10:05 · Розділ: Нові технології

Влада Нідерландів планує повністю переключити електропоїзди на вітрові генератори до 2018 року. Таким чином голландський уряд скоротить обсяги викидів вуглекислого газу в атмосферу. Сьогодні на вітровій енергії працює близько 50% всіх поїздів у Голландії. Планується, що в наступному році ця цифра збільшиться до 17%, в 2017 році – до 95%. Уже в 2018 році всі електропоїзди країни з загальним пасажиропотоком 1, 2 млн. пасажирів в день, будуть працювати за рахунок енергії вітру. При цьому половина необхідної енергії буде надходити з власних джерел, а решту будуть забезпечувати вітрові електростанції, розташовані в Бельгії та сусідніх Скандинавських країнах.


Нагадуємо, що контракт на поставку так званої «зеленої» енергії енерго-виробниками був підписаний у 2014 році. Перехід електропоїздів на вітрові генератори обумовлений тим, що жителі Нідерландів подали судовий позов до уряду з вимогою скоротити викиди вуглекислого газу у повітря до 2020 року. Рівень викидів повинен бути менший в 4 рази, ніж у 1990 році. На даний час Нідерланди не являються лідером у сфері вітроенергетики. Вітроенергетичну галузь активно розвивають такі країни, як Данія, Португалія, Іспанія, Ірландія та Німеччина.

Не дивлячись на це, в Голландії випробовують та освоюють сучасні вітрові установки та устаткування для автономного енергозбереження, яке можна придбати на http://www.overs-energy.ru/.
Одна з компаній провела випробування вітрових установок, які можна встановлювати на дахах будинків. Висока енергетична ефективність такого устаткування дозволяє максимально швидко окупити його вартість, яка становить близько 4 тис. євро. Інноваційні вітрові станції досить безшумні. Шум, що вони створюють тихіший, ніж звук дощу.

Необхідно відмітити, що в 2016 році в Роттердамі планується будівництво інноваційної вітрової електростанції. Вона відрізнятиметься від інших відсутністю лопастей та інших рухомих частин.
Уряд Нідерландів сподівається, що подальше вдосконалення вітрових генераторів сприятиме вирішенню значних проблем галузі. Цікаво, що одна така установка може покрити близько 50% електроенергії, яку споживає середньостатистична голландська сім’я. З часом вітрова енергетика може стати одним із основних енергетичних джерел не тільки на залізничному транспорті, а й в інших сферах.

Джерело: http://www.saveplanet.su

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.