Світлошкірі американці стрімко вимирають Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 05.11.2015 13:13 · Розділ: Наука

Останні дослідження американських вчених шокували суспільство. Смертність серед світлошкірих мешканців Сполучених Штатів Америки різко зросла. Така невтішна тенденція може спричинити те, що білого населення стане набагато менше, ніж темношкірого.


Відомі американські вчені Ангус Дітон і Анна Кейс проаналізували дані, подані міністерством охорони здоров'я за останні десять років. Для свого дослідження вони взяли демографічні дані і детально вивчили окремі свідоцтва про смерть. Було виявлено, що смертність серед світлошкірих американців (здебільшого це англосакси і нащадки європейців, які мігрували), почала різко зростати з 1998 року. До того ж, вона в декілька разів вища, ніж в інших країнах.

На думку вчених, причина в тому, що в останні роки значно поширився алкоголізм та наркоманія. Також збільшилась кількість самогубств. З'ясувалося, що найбільше від цього страждають бідні і неосвічені молоді люди. Все частіше вони помирають від захворювань печінки. Цікаво, що кількість смертей від старості знизилась, але натомість в чотири рази зросла смертність серед людей віком 40-45 років, які мають середню або незакінчену середню освіту та страждають на алкоголізм.

При цьому, смертність серед людей з вищою освітою залишилась на тому ж рівні, що і декілька років тому. Афроамериканці перестали вмирати так часто, як колись, рівень їх смертності навпаки знизився в два рази.

Підсумовуючи ці дані, вчені дійшли висновку, що в країні померло на п'ятсот тисяч людей більше, ніж було прогнозовано. Вони зазначають, що якщо влада не почне вживати заходи для припинення безконтрольного вживання алкоголю, наркотиків та знеболювальних засобів, більшість з яких знаходиться у вільному продажі, то ситуація буде змінюватися в гіршу сторону, а в результаті, покоління американців буде втрачене.

Джерело: http://gazeta.ua/articles/science-life/_bili-amerikanci-strimko-vimirayut-vcheni/657206

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.