Вендінг - справжня революція в бізнесі Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 05.11.2015 12:25 · Розділ: Нові технології

Більшість із нас користується автоматами, які продають гарячі напої, газовану воду чи бутерброди. Але не всі знають про останній винахід в цьому напрямку, а саме, вендінг. Ця ідея стала справжньою революцією у світовому бізнесі. Успішні бізнесмени вигадують різноманітні способи задоволення потреб суспільства, отримуючи при цьому прибутки. Безліч нових ідей для свого бізнесу можна знайти, беручи участь в цікавих бізнес-тренінгах vertexglobal.ru. Одна з таких ідей – це сучасні вендінгові апарати. Їх поява може призвести до значних змін на багатьох ринках.


Перші кроки для її реалізації нещодавно зробили розробники The Espresso Book Machine. Новий автомат має доступ до 2 мільйонів видань. Суть його роботи в тому, що ви вибираєте книгу, яку хочете прочитати, чекаєте декілька хвилин, а машина роздруковує її і акуратно склеює сторінки. От і подумайте, навіщо тратити час і гроші на журнали і газети. Тим паче, що переплата за такі друковані видання становить від 20 до 50%. Автомат здатний друкувати приблизно сто сторінок за одну хвилину.

На сьогоднішній день у світі існує три зразки таких автоматів. Кожен з них коштує 70 тисяч фунтів стерлінгів. Звичайно, це досить солідна сума. Можливо, після їх масового виробництва ціна впаде і тоді автомати з'являться у всіх країнах. Невеликий автомат має безліч плюсів. Наприклад, непотрібно мати великий склад для зберігання друкованої продукції, автомату не потрібно платити заробітну плату. Підприємці витрачають оборотні кошти на придбання книг, які часто лежать «мертвим вантажем» на складах тому, що зовсім не цікавлять читача. Такий автомат вирішує ці проблеми.

В Америці вже працює вендінговий апарат, який на очах у клієнта готує таке морозиво, яке той замовив. Уявіть собі, він готує мікс із 95 смаків. Нещодавнє опитування показало, що більше 30% українців регулярно користуються вендінговими автоматами. Невелика частина опитуваних користується ними не так часто у зв'язку з їх відсутністю поблизу роботи або навчального закладу. Є і такі, що відчувають недовіру до цієї торгівлі.

Вендінг – це широке поле для будь-якої діяльності. Особливо це актуально в умовах економічної кризи. Більшість підприємців намагаються заощадити як на заробітній платі працівникам, так і на оренді приміщень.

Джерело: http://lemish111.blogspot.com/p/blog-page_5651.html

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.