Мисливці встигли підстрелити лосів перед тим, як зрозуміли, що вони знаходяться в зоопарку Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 03.11.2015 14:10 · Розділ: Природа

Двоє мисливців із Норвегії не могли повірити в свою удачу, коли їм вдалось підстрелити двох величезних лосів. Але вже через декілька секунд вони зрозуміли, що насправді відбулося. Від їхньої радості не залишилось і сліду, коли вони побачили, що застрелили тварин, які знаходяться у вольєрі місцевого зоопарку.

Як стало відомо, інцидент стався на території Полярного парку, який знаходиться на крайній півночі Норвегії, недалеко від міста Нарвік. Чоловіки полювали у складі невеликої мисливської групи. Територія, на якій велось полювання, межує з парком дикої природи. Якимось чином мисливські собаки відчули запах тварин і потрапили в обгороджений парканом зоопарк. Мисливці так захопилися полюванням, що не помітили, що їхня здобич знаходиться на території природного парку.

Директор зоопарку розповів журналістом, що такий інцидент трапився вперше за всю історію існування заповідної зони. Він впевнений у тому, що такого більше ніколи не повториться. Проти горе-мисливців будуть висунуті звинувачення. Крім того, від них вимагатимуть відшкодування завданих збитків. Відповідно до закону про захист дикої природі в Норвегії, чоловікам загрожує кримінальна відповідальність за скоєння цього злочину.

Нагадуємо, що в зоопарку було п'ять полярних лосів, двоє з яких вбиті. Цікаво, що мисливці зателефонували в зоопарк і повідомили про те, що сталося. Вони також розповіли, що помітили огорожу лише після того, як стали йти до своїх підстрелених трофеїв.

На думку голови окружного суду, який займається питаннями дикої природи, цей інцидент – не що інше, як прикрий випадок. Річ у тому, що полювання дозволяється на зовнішній стороні зоопарку, а це досить ризиковано для його мешканців.

Джерело: http://prukol.com/?p=12846

Інші новини розділу