У сосисках для хот-догів була знайдена людська ДНК Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 02.11.2015 13:55 · Розділ: Наука

Американські дослідники знову приголомшили весь науковий світ і громадськість. В результаті нового дослідження, проведеного фахівцями, було виявлено, що між звичайними хот-догами і людьми є багато спільного, зокрема частини ДНК. Крім цього, в сосисках присутні компоненти, які являються забороненими в харчовій промисловості.


Про дослідження, яке проводилося компанією Clear Food Labs, розповідає видання The Telegraph. Журналісти, які розповсюдили дану інформацію, заспокоюють: мова не йде про їжу, в складі якої є частини людської плоті. В результаті цього незвичайного дослідження було виявлено, що продукти для хот-догів виготовляються з порушенням елементарних санітарних вимог. Наприклад, в такі продукти потрапляє людська слина, що, погодьтеся, не дуже приємна новина для споживача. Експерти зазначають, що 2% хот-догів, зокрема, сосисок, які використовуються для їх приготування, місять ДНК людини.

Цікаво і те, що найбільше порушень виявлено під час виготовлення вегетаріанських сосисок. В їх складі знайдено не тільки людську ДНК, а і м'ясо, що являється грубим порушенням прав споживачів. Також в так званих курячих сосисках виявлений певний відсоток м'яса свинини. Для проведення дослідження було взято 345 зразків від 75 американських виробників, які довгий час займалися виготовленням хот-догів. Можна тільки уявити, які результати показали б дослідження у відсталих країнах.

За словами компанії, що проводить дослідження, сосиски завжди викликають інтерес у споживачів. Особливо це стосується м'яса, яке використовується для їх приготування. Тим більше, що середньостатистичний житель Сполучених Штатів Америки з'їдає більше ніж 60 хот-догів за рік. Видання The Telegraph уже не вперше висвітлює скандали, які стосуються неякісного харчування. Нагадаємо, що під час фінансової кризи в Європі зникла велика кількість коней. Тоді виявили, що вони були пущені на м'ясо.

Джерело: http://www.afterstudy.com.ua/?p=3478

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.