Американець, скуривши коробку дорогих сигар, вимагав у страховиків відшкодування за те, що вони "згоріли" Автор: lesya · Опубліковано: 30.10.2015 14:38 · Розділ: Події у світі

Легенди американського правосуддя вже давно викликають в нас посмішку. І дивуватися нема чому: часто тут проходять судові засідання, настільки безглузді, що мимоволі диву даєшся, як таке взагалі могло прийти в голову якійсь людині. Тим не менше, американські закони, як і закони інших країн, мають чимало лазівок, і їх з метою наживи намагаються на повну використати шахраї та просто недобросовісні громадяни. І дуже часто виникають пресмішні та прекумедні ситуації.

Як-ось історія з одним громадянином, який придбав собі коробку украй дорогих та неймовірно рідкісних сигар. Вони були настільки дорогими, що чоловік навіть вирішив застрахувати їх від різних негараздів. Серед страхових випадків була вказана й пожежа.

Минув місяць, американець не встиг заплатити ще жодного внеску по страховому договору, як сигар не стало: він їх успішно викурив разом з друзями.

Сигари не допомогли американцю розбагатіти
Сигари не допомогли американцю розбагатіти

Тим не менше, чоловік звернувся до представників страхової компанії зі скаргою: мовляв, його сигари були знищені серією маленьких пожеж, і він вимагає відшкодування, зазначеного в полісі. Справа в тому, що в англійській мові слово «вогонь» та слово «пожежа» звучать однаково, а отже й виходить, що застраховані сигари знищилися в результаті пожежі.

Вони згоріли в серії маленьких пожеж, заявив чолов'яга (фото з сайту www.youtube.com)
Вони згоріли в серії маленьких пожеж, заявив чолов'яга (фото з сайту www.youtube.com)

У компанії платити відмовилися, підкресливши, що чоловік спожив їх природним чином.

Та впертий американець вирішив випробувати долю. Він подав до суду і… виграв справу. Суддя визнав, що страховий поліс серйозним вважати важко, тим не менше, страховий поліс є, і в ньому чітко вказано, що сигари застраховані від вогню, і не уточнюється, які саме види вогню є страховим випадком. Виходить, страховій компанії таки треба платити.

Що вони й зробили, подумавши, що п’ятнадцять тисяч доларів – не так вже й багато, тим більше, що апеляції - справа дорога та марудна.

На цьому, здавалося б, має бути кінець цієї історії: шахрай нажився на необачності страхової компанії. Але ні: як тільки він отримав готівку за чеком, то негайно потрапив під арешт – його звинуватили в зумисному знищенні застрахованого майна через підпал, та ще й в двадцяти чотирьох епізодах. В результаті чоловікові доведеться заплатити штраф у розмірі двадцяти чотирьох тисяч доларів, а також відсидіти у в’язниці двадцять чотири місяці.

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Medicine/kak_odin_amerikanec_sud_s_sigarami_quot_vyigral_quot.html

Інші новини розділу