Компанія Motorola представила смартфон з екраном, який неможливо розбити Автор: lesya · Опубліковано: 30.10.2015 18:12 · Розділ: Суспільство

Проблема надто крихкого екрану є однією з найбільш актуальних проблем сучасних смартфонів. В процесі щоденного користування дуже важко вберегти свій гаджет від падіння, результатом якого в багатьох впадках стає тріснутий екран.


Ремонтувати його – дорого, з побитим ходити – нереально, ось і доводиться користувачам викидати майже добрісенькі гаджети на смітник і купувати нові.

За вирішення проблеми взялася компанія Motorola, що недавно представила новий смартфон під маркою Droid Turbo 2, оснащений екраном, який неможливо розбити.

При виробництві смарфтону розробники використовували спеціальну технологію ShatterShield. Вона передбачає використання двох шарів захисту, внутрішнього та зовнішнього, при чому останній із них можна буде замінити, якщо виникне така потреба.

Оснащений смартфон потужним восьмиядерним процесором, що працює на частоті в два Гігагерци. Оперативна пам’ять пристрою – три гігабайти. Не кожен комп’ютер таким об’ємом похвалиться. Основна камера новинки робить фото з роздільною здатністю в двадцять один мегапіксель, тоді як фронтальна камера пропонує фото з 5-мегапіксельного об’єктива.

Акумулятор триматиме заряд протягом сорока восьми годин, при чому розробники передбачили функцію миттєвої зарядки: за п’ятнадцять хвилин підключення до електромережі телефон триматиме заряд протягом тринадцяти годин. Смартфон з суперміцним екраном працюватиме на базі операційної системи Android.

Проблема розбитого екрану, як уже зазначалося вище, є дуже актуальною. За даними статистики, в світі кожні дві секунди розбивається хоча б один екран. Щоб відремонтувати його, доведеться заплатити кругленьку суму, і багато користувачів воліють купити новий гаджет, ніж ремонтувати старий. За даними опитування, шістдесят три відсотки користувачів не ремонтують телефони з розбитим екраном.

Новинка від Motorola, кажуть експерти, стане проривом в області виробництва мобільних телефонів.

Однак екрани не тільки б’ються, але й тріскають та дряпаються. Тому компанія Innerexile представила новинку, що може вирішити цю проблему, – спеціальну захисну плівку, що клеїться на екран гаджета і має здатність до самовідновлення.

Створене фахівцями компанії покриття за якихось кілька секунд усуває всі наслідки використання телефону. Це стає можливим завдяки мікрокапсулам клею, що знаходяться в плівці. Як тільки а поверхні плівки утворюється тріщина чи подряпина, клей одразу ж заповнить її. Слідів пошкоджень не залишиться. Плівка, кажуть розробники, здатна усувати навіть досить стійкі подряпини, залишені щіткою з бронзовим дротом.

На плівці крім того не залишатиметься відпечатків пальців, а коштує вона всього двадцять чотири долари.

Джерело: http://novoston.com/news/zashchitnaya-plenka-dlya-ekrana-izlechivaet-sebya-ot-carapin-31859

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.