Катя Осадча подарувала зіркам бондіани українські сувеніри Автор: lesya · Опубліковано: 30.10.2015 15:21 · Розділ: Життя

Відома українська телеведуча Катя Осадча недавно побувала на світовій прем’єрі чергової картини про красеня-агента Джеймса Бонда. Стрічку під назвою «007: Спектр» показали в Лондоні, де світська діва поспілкувалася зі знаменитими акторами, виконавцями головних ролей Монікою Белуччі та Деніелом Крейгом. Ще Каті вдалося взяти інтерв’ю в Крістофера Вальца та Леа Сейду.

Бесідуючи з зірками, Катя, що поводилася, як завжди, природно та невимушено, задала головним акторам бондіани кілька провокативних питань. Приміром, вона поцікавилася у Крейга, чи не зраджує він, бува, своїй дружині, адже коло нього завжди крутиться стільки гарних дівчат! У відповідь на це британський актор зізнався, що з усіх сил береже вірність дружині. Поки що йому це вдається. Ще він розповів, що послугами дублерів не користується, і тіло та мускули, які ми бачимо в еротичних сценах, - це його власні тіло і мускули, над якими він старанно працює в спортзалі.

Про свою дружину та сім’ю актор відгукувався дуже тепло, що справило приємне враження на українську телеведучу. Це дуже емоційна особистість, каже Осадча. А ще Катя додає, що в житті Крейг не такий міцний, як на сцені, тож очевидно, що форм та об'ємів на екрані йому додають костюми від Tom Ford.


Наступний світських вихід буде у вишиванці, обіцяє Крейг (фото з сайту jetsetter.ua)
Наступний світських вихід буде у вишиванці, обіцяє Крейг (фото з сайту jetsetter.ua)

Приємною виявилася і бесіда з Монікою Белуччі. Актриса, якій вже п’ятдесят один, зовсім не соромиться свого віку, а, навпаки, пишається ним, а також тим, що до цього часу грає у відвертих сценах. виглядає вона набагато молодше свогго віку, переконує Осадча, ну максимум на сорок!

Катя підготувала для своїх зоряних співрозмовників національні подарунки - Деніелу Крейгу - українську вишиванку, а Моніці Белуччі - вінок.

Британець пообіцяв вдягти вишиванку на найближчий світських захід, а Моніка прямо на прем'єрі приміряла пишний український вінок.

Крістофер Вальц заявив, що ведуча «Світського життя» обов’язково повинна стати наступною «дівчиною Бонда». А ще він поцікавився ситуацією в Україні.

Леа розповіла, як воно бути дівчиною найкрасивішого і найпотаємнішого агента в світі - Джеймса Бонда.

Глядачі зможуть побачити випуск цієї передачі вже сьогодні, тридцятого жовтня на каналі «1 + 1». Не пропустіть, випуск має бути цікавим.

Джерело: http://mediananny.com/novosti/2313044/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.