Бразильський наркоторговець намагався втекти з в'язниці у масці літньої жінки Автор: lesya · Опубліковано: 29.10.2015 17:38 · Розділ: Події у світі

Легкі гроші, наркотики, нестримні веселощі, круті машини та розкішні вілли – все це приваблює багатьох людей, штовхаючи їх на злочинний шлях. Насолоджуватися всім цим вони охочі, та коли приходиться сидіти у в’язниці, тут вже не до веселощів – лиш би поскоріше вибратися з цього триклятого місця. Комусь вдається скоротити термін ув’язнення зразковою поведінкою, хтось сподівається на амністію, а закоренілі злочинці, яким світить пристойний термін, шукають способів накивати п’ятами.

В хід ідуть всі методи, і навіть трансвеститом стати не гріх, якщо це збільшить шанси на отримання довгожданої свободи.

Недавно на зухвалу втечу зважився Антоніо Феліпе, один з найпотужніших наркоторговців країни, який відбував покарання в одній із тюрем Бразилії. Антоніо засудили до тридцятишестирічного тюремного ув’язнення, тож шансів вийти на свободу в нього було не так багато. І він зважився на втечу, яка, щоправда, закінчилася повним провалом.

Ось у такій масці намагався втекти Антоніо (фото з сайту www.newsoftheday.net)
Ось у такій масці намагався втекти Антоніо (фото з сайту www.newsoftheday.net)

Антоніо приміряв на себе образ старенької, і зробив це дуже вдало. Професійний грим та маска перетворили Феліпе на літню бабцю, а відповідне вбрання довершило свою справу. Та все ж правоохоронці виявилися уважнішими, ніж розраховував Антоніо.

Втім, запідозрити, що старенька бабця – це дебелий злочинець зі стажем, вони не могли, та все ж відчули, що коїться щось неладне: по-перше, ніхто не бачив, щоб стара входила всередину, по-друге, охоронцям все-таки видався підозрілим її зріст.

Поліцейські попросили «бабусю» показати документи та пояснити, з якою метою вона з’явилася у колонії.

Після цього вони вирішили, що даму потрібно обшукати, і були шоковані: замість старої жінки перед ними опинився набагато молодший Антоніо Феліпе!

Потім почалася перевірка – потрібно ж бо з’ясувати, яким чином маска, що коштує тисячу двісті вісімдесят п’ять доларів, та жіночий одяг проникли у колонію.

Антоніо Феліпе опинився за гратами у 2009 – його визнали винним у торгівлі наркотиками. Він входив до складу злочинного угруповання «Червона команда», найбільшої мережі, що займається розповсюдженням наркотиків у Бразилії.

Що ж, ймовірно, маска, в якій збирався накивати п’ятами Антоніо, стане ще однією ідеєю для Хелловіна, як це було у випадку з Ель Чапо – злочинцем на прізвисько Коротун. Спритному наркобарону уже вкотре вдалося втекти з в’язниці, а його маска та тюремна роба стали одним із найпопулярніших образів на Хелловін у Мексиці та США.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/10/29/old/

Інші новини розділу