Дівчинка склала підступний план, як позбутися старшого брата Автор: lesya · Опубліковано: 29.10.2015 15:03 · Розділ: Життя

Пам’ятаєте відому і моторошну голлівудську кінострічку, зняту за мотивами твору не менш відомого письменника, автора багатьох книг жахів, Стівена Кінга? Зла, жорстока і підступна Дилія, що прийшла на зміну Деміену, є справжнім втіленням диявола, чортовим поріддям, яке на всіх оточуючих наводить справжній жах… І хоча Дилія – вигаданий герой, і всі ми знаємо, що діти – істоти милі та невинні, є серед них, треба визнати, і доволі підступні персонажі.

Зразком підступності недавно стала одна дівчинка. Коли мати дізналася, що замислила мала, вона вирішила негайно ж викласти план її дій в Інтернет. Цей план, написаний на невеличкому аркуші, швидко розлетівся мережею, адже те, на що здатне піти маленьке, миле і кумедне янголятко заради того, щоб дістати свого брата, направду вражає. І, звичайно ж, веселить, адже така дитяча безпосередність не може не викликати посмішки.

Приревнувавши маму до старшого брата, дівчинка вирішила помститися останньому. Її помста повинна бути страшною, вирішило дівча, і взялося складати страшний план своїх дій, покликаних на те, щоб познущатися з власного брата.

Та сталося так, що список потрапив до рук її матері, і вона була шокована тим, на що здатна малеча. Список мати закинула в Мережу під ніком lala989 на reddit.com, і ми маємо можливість з ним ознайомитися. Пункти, перелічені в ньому, мали б перетворити життя старшого брата на пекло.

Підступний план не залишився без уваги користувачів (фото з сайту www.cosmo.ru)
Підступний план не залишився без уваги користувачів (фото з сайту www.cosmo.ru)

Називався він так: «Як позбутися Ітана». Перший крок, на який повинна була піти сестричка Ітана, це відібрати у нього спальню. Далі вона планувала забрати його гроші. Тоді прийшла б черга за «Лего» - його сестричка хотіла розтрощити молотком. Великого ведмедя – улюблену іграшку Ітана – сестричка надумала продати. Потім вона б порвала його плакат «майнкрафт»; пофарбувала килим в його кімнаті в рожевий колір; і взагалі розколошматила б усе, що він любить.

Такий жорстокий список не залишився без уваги користувачів. Деякі з них вирішили залишити відповідь. Один з користувачів порадив Ітану:
- Позбутися від всіх молотків в будинку;
- Замикатися на ніч.
Порада слушна, адже на тлі Хеловвіну, що наближається, образ дівчинки виглядає особливо похмурим. А її жорстокість вражає неймовірно: ну хіба так можна з ведмедем та килимом?..


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.