У Парижі відбувся показ одягу з шоколаду Автор: lesya · Опубліковано: 29.10.2015 12:12 · Розділ: Події у світі

Цими днями дуже цікаве дійство пройшло у столиці світової моди Парижі. Тут відбувся показ колекції вбрання, виготовленого з незвичайного матеріалу. Моделі, що дефілювали подіумом, ризикували залишитися і зовсім без одягу: на них могли напасти не маніяки, а ласуни, що люблять шоколад.

Так, саме з шоколаду було «зшите» вбрання, яке демонстрували стрункі дівчата Парижу в рамках найбільшого у світі фестивалю шоколаду, що вже став традиційним. Дійство отримало назву «Салон шоколаду», і одним із його найбільш яскравих заходів став модний показ одягу з шоколаду.

В демонстрації унікальних моделей одягу з шоколаду взяло участь п’ятнадцять найбільш яскравих і популярних представниць французького шоу-бізнесу. Тут була і Каміль Серф, що в цьому році завоювала титул «Міс Франція», взяла участь у показі симпатична телеведуча Сандрін Аркізет, а також інші співачки й актриси.

Над унікальною колекцією попрацювали найбільш відомі шоколатьє та перспективні модельєри, які вирішили показати світові результати своєї співпраці. Унікальні предмети одягу можна побачити ще й зараз – вони не лише взяли участь в показі, але й стали експонатами спеціалізованої виставки, яку можуть побачити відвідувачі Salon du Chocolat.

Шоколадна колекція на показі Парижі (фото з сайту http://www.bagnet.org/news/world/268317)
Шоколадна колекція на показі Парижі (фото з сайту http://www.bagnet.org/news/world/268317)

Всього на фестивалі зібралося більше семи сотень учасників, серед яких були імениті шоколатьє та кондитери, які знають, що таке справжня шоколадна насолода. Вони розповідатимуть відвідувачам про таємниці шоколадної справи, а також даватимуть відкриті майстер-класи, на яких можна буде навчитися готувати незвичайні кондитерські вироби, про які раніше сякі-такі кухарі навіть мріяти не могли.

Відзначимо, що Salon du Chocolat - це не лише найбільший шоколадний фестиваль в цілому світі, але й одна з найпопулярніших гастрономічних подій у Франції. Вперше цей фестиваль було проведено в далекому 1994 році, однак за останні два десятиліття його провели в найрізноманітніших куточках нашої планети. В різні роки проходив він і в Москві, і в Лондоні, у Нью-Йорку та Пекіні. Приєдналися до охочих організувати барвисте дійство і Токіо та Шанхай.

В показі взялип участь видатні особи французького шоу-бізу (фото з сайту http://www.bagnet.org/news/world/268317)
В показі взялип участь видатні особи французького шоу-бізу (фото з сайту http://www.bagnet.org/news/world/268317)


Джерело: http://www.bagnet.org/news/world/268317

Інші новини розділу