Різдвяний епізод "Шерлока" скоро покажуть у кінотеатрах Автор: lesya · Опубліковано: 27.10.2015 23:11 · Розділ: Події у світі

Гарна новина для шанувальників Бенедикта Камбербетча в ролі знаменитого сищика: продовження серіалу вийде якраз до Нового року та різдвяних канікул. Прем’єру чергового епізоду серіалу, що став улюбленим для мільйонів, телекомпанія BBC пообіцяла показати на великих екранах першого січня наступного року.

Різдвяний епізод Шерлока, за попередніми даними, погодилося показати більше сотні кінотеатрів. Святковий епізод «Шерлока» вийде під назвою «Мерзенна наречена», а події в ньому, як випливає з трейлера, відбуватимуться не в наш час, а в «вікторіанську епоху».

Новий епізод покажуть у Британії. Крім того, стало відомо, що BBC уклала контракт з компанією China Film Group, тож нову серію «Шерлока» покажуть і в китайських кінотеатрах. Коли ж можливість оцінити фільм отримають глядачі інших країн, не повідомляється.

Про показ нового епізоду повідомив Стівен Моффат, виконавчий продюсер і ведучий шоу Comic-Con +2015, в рамках якого й прозвучала інформація.

Різдвяний епізод стане черговою акцією BBC, а фільм реалізовуватимуть за схемою науково-фантастичного серіалу «Доктор Хто».

Трейлер різдвяного епізоду вже з’явився в Мережі. Як стало відомо з уривка, Містер Холмс і господарка квартири, яку він винаймає, не в захваті від творчих потуг доктора Ватсона. Їм не до вподоби надмірний пихатий тон автора, тож шедеври Ватсона не витримують суворої критьики Бенедикта Камбербетча та Уни Стаббс.

Таким буде вікторіанський Шерлок (фото з сайту www.dailymail.co.uk)
Таким буде вікторіанський Шерлок (фото з сайту www.dailymail.co.uk)

Що ж стосується четвертого сезону, то письменник зізнався, що ще не приступав до роботи над ним.

Дія різдвяного епізоду розгортатиметься першого січня 1895 року. Саме цей рік, вважають біографи Конан Дойла, автор і вирішив відродити вбитого ним раніше Шерлока. Сюжет картини ніяк не зв’язуватиметься з трьома сезонами серіалу, тому й було вирішено перенести події в зовсім іншу епоху.

Звичні нам герої постануть перед глядачем в новому амплуа – вусатий Ватсон та гладко зачесаний Шерлок, тим не менше, будуть таким ж звичними та рідними. Особливу увагу творці кіно приділили жіночим персонажам.

Відзначимо також, що різдвяний епізод написаний не на основі творів Артура Конан Дойла. Це окреме творіння, яке, тим не менше, чудово відтворює атмосферу тих часів. Продажі квитків повинні розпочатися вже другого листопада.


Інші новини розділу