Timberland випустить шини, які потім переробить на підошву для взуття Автор: lesya · Опубліковано: 27.10.2015 20:34 · Розділ: Нові технології

Дітище знаменитого бренду, що займається виробництвом взуття та відомий під назвою Timberland, зумів завоювати друге місце на конкурсі інновацій, що проводився Ethical Corp. Престижний бренд, створений спільними зусиллями Timberland Tire та Omni United здобув престижну нагороду Responsible Business Awards-2015 двадцять п’ятого вересня цього року.

Яку ж ідею запропонував еко-бренд Timberland Tires? Ось вона: якщо старі шини вашого авто вже вийшли з ужитку, не викидайте їх: з них можна виготовити тимберленды мужские, а точніше, підошву для цього взуття. Так, старі автомобільні шини стануть чудовим матріалом для виготовлення підошов для взуття Timberland.

Членам журі конкурсу ідея дуже сподобалася. Особливо високо вони оцінили вдале поєднання комерційної вигоди та екологічності запропонованого проекту. «Timberland бере участь в інноваційному партнерському проекті, результатів якого журі з нетерпінням чекає в наступному році», - зазначає журі конкурсу.

Вперше про свою співпрацю обидва бренди оголосили три роки тому. А перші перероблені шини було представлено в рамках міжнародної виставки SEMA Show-2014.

Відзначимо, що, за офіційними даними, саме шинна та взуттєва промисловість є найпотужнішими споживачами натурального каучуку. При цьому кричуща більшість автомобільних шин, пропонованих сучасним ринком, мають обмежений термін служби. Утилізація цих шин є серйозною проблемою, що тягне за собою чималі витрати.

І ось знаменитий бренд Timberland разом з компанією Omni United вирішили продемонструвати набагато відповідальніший підхід до використання каучуку у виробництві. Компанія Timberland налагодила виробництво шин зі спеціального компаунда, який повторно можна буде використовувати для виготовлення взуття. Завдяки цьому методу обом сторонам-партнерам вдасться наблизитися до вирішення проблеми утилізації шин.

В результаті спільний проект Timberland Tires отримав нагороду за екологічну відповідальність

Безпечні та надійні шини Timberland включають три моделі. Перша модель - Timberland CROSS – вийшла в тридцять п’яти розмірах. Вони чудово підходять для невеликих позашляховиків та кросоверів. Є ще шини для легких вантажівок – це Timberland A / T – вони з’являться у жовтні цього року. Буде представлено тридцять розмірів. Легкові шини Timberland TOUR повинні вийти в наступному році, їх буде як мінімум двадцять п’ять розмірів.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.