Експерти склали список найдорожчої їжі Автор: Вікторія · Опубліковано: 01.09.2009 17:30 · Розділ: Цікаві факти

Експерти склали список найдорожчої у світі їжі. Якщо всі ці страви опиняться на одному обідньому столі, рахунок за такий бенкет складе майже 50 тис. дол. США. Так, «дорогоцінний» коктейль мартіні коштуватиме замовнику 16 тис. дол., а на дні келиха його чекає сюрприз у вигляді справжнього діаманта в один карат.

Серед делікатесів «відзначилися» пьємонтський білий трюфель (600 дол. США за 100 грамів) та ікра білуги-альбіноса (781 дол. за 28 грамів). Як стверджують виробники, збирають таку ікру в Каспійському морі тільки у 100-літніх осетрів: чим старше риба, тим кращий буде смак в ікри.

Найдорожчою в світі піцою стала Nino's Bellissima Pizza. Її ціна - 1000 євро, тобто по 33 євро за кожен укус. Начинка складається з шматочків лангуста, французького крему і чотирьох видів ікри. Любителям м'яса пропонують покуштувати яловичину Кобе із спеціальних порід великої рогатої худоби, що виводиться в Японії. Фунт такого делікатесу (453 грами) - коштує 33 дол. США.

Мінеральна вода «Кона Нігарі» (370 євро за пляшку), як стверджують виробники, «багата мінеральними речовинами і абсолютно чиста». Видобувають її на просторах Гавайського архіпелагу з 915-метрової глибини. А серед десертів відзначилися кава з насіння кавових зерен Musang, що росте в лісах Азії (133 дол. за унцію), і шоколадне морозиво «Інтуїція» за 25 тис. американських доларів, прикрашене 5 грамами золота і трюфельною стружкою.

Джерело mail.ru


Інші новини розділу