Інженери розробили батарею для iPhone, яка триматиме заряд цілий тиждень Автор: lesya · Опубліковано: 27.10.2015 19:29 · Розділ: Нові технології

Сучасний смартфон вражає своїми можливостями. Але чи не найбільшою його проблемою є необхідність систематичної підзарядки: програми, встановлені на мобільний пристрій, іноді «з’їдають» батарею моментально, і чим більше програм та можливостей має ваш смартфон, тим частіше доведеться ставити його на зарядку.

За вирішення цієї проблеми взялися британці. Недавно спеціалісти компанії Intelligent Energy створили прототип iPhone 6, що працює на водневому паливному елементі. Ця технологія дозволить телефону працювати без зарядки цілий тиждень!

При цьому паливний елемент вийшов настільки тонкий, що розробники легко вмістили його в iPhone 6 стандартного розміру з товщиною корпусу сім міліметрів.

Фото з сайту www.iphonehacks.com
Фото з сайту www.iphonehacks.com

Правда, оригінальний акумулятор розробники залишили. Він і виконуватиме роль основної батареї, яка братиме енергію від паливного елемента.

Словом, кардинальних змін в дизайні пристрій не зазнав, ось лише інженерам довелося проробити невеличкий отвір на задній кришці пристрою – він виконуватиме роль вентиляції. Через цей отвір з пристрою випаровуватиметься вода, що є побічним ефектом процесів, які відбуваються в акумуляторі. В майбутньому компанія планує створити спеціальний картридж, що приєднуватиметься до телефонів.

Батарея працює за досить нескладним принципом, в основу якого покладено електрохімічну реакцію водню та кисню. Під час перебігу цієї реакції і виділяється електрика, яка служить для зарядки основної батареї. Паливний елемент, кажуть розробники, достатньо заряджати раз на тиждень, заправляючи водень в модифікований роз'єм.

Поки що розробка знаходиться на стадії прототипу, але в Інтернеті ширяться чутки, ніби розробки батареї тривалого користування Intelligent Energy займалася у тісній співпраці з Apple. Тим не менше, ні представники британського виробника, ні співробітники Інтернет-гіганта цю інформацію ніяк не прокоментували.

А поки суперакумулятор залишається недоступним для рядових користувачів, експерти дають поради, які допоможуть подовжити термін експлуатації батареї. Вони радять підтримувати заряд стабільно на рівні сорока-вісімдесяти сантиметрів. Приблизно раз на два місяці батарею потрібно заряджати і розряджати повністю. Також потрібно вимкнути непотрібні додатки, а місцях зі слабким сигналом телефон краще перевести в режим польоту.

Джерело: http://mignews.com.ua/science/nauka/6404814.html

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.