Президент поліцейської профспілки закликав «бойкотувати фільми Тарантіно» Автор: lesya · Опубліковано: 26.10.2015 20:05 · Розділ: Події у світі

З досить цікавою та несподіваною ініціативою виступив цими днями президент поліцейської профспілки у Нью-Йорку. Він закликав громадськість «бойкотувати фільми Тарантіно».

Квентін Тарантіно – відомий голлівудський режисер, автор багатьох фільмів, що стали класикою кінематографу. Родзинкою фільмів режисера є зображення жорстокості в переплетенні з гострим чорним гумором. В результаті його картини виходять динамічними, несподіваними, захопливими і на диво легкими для сприйняття, хоча й від того не менш кривавими.

І ось кількома днями раніше Квентін Тарантіно став учасником масового мітингу, учасники якого виступили проти жорстокості співробітників правоохоронних органів.

Масові демонстрації відбулися двадцять четвертого жовтня цього року.

Кілька десятків тисяч людей зібралося разом на одній з головних вулиць Нью-Йорка, щоб виступити із протестом проти жорстокості поліції. У мітингу взяло участь чимало знаменитостей, серед яких і Квентін Тарантіно. Це викликало вибух зневаги та невдоволення з боку представників правоохоронних органів.

Фото з сайту reservoir dogs minimalist poster
Фото з сайту reservoir dogs minimalist poster

«Я не можу залишатися осторонь, коли бачу убивства. Я повинен назвати вбивство вбивством, а вбивць - вбивцями, - пояснює режисер свою позицію. - Я свідома людина. Якщо ти бачиш, як когось позбавляють життя, ти повинен встати і дати відсіч. Я повністю на боці жертв».

Проти Тарантіно об'єдналися правоохоронці (фото з сайту www.buro247.ru)
Проти Тарантіно об'єдналися правоохоронці (фото з сайту www.buro247.ru)

Однак почувши таку позицію режисера, правоохоронці обурилися. Висловити позицію взявся президент профспілки «Благодійна асоціація патрульних» Патрік Лінч. Він звинуватив режисера в тому, що він поширює «моральну зіпсованість», попрохавши режисера не лізти не в свою справу.

«В тім, що людина, яка заробляє на життя, прославляючи злочинність і жорстокість, ненавидить поліцейських, дивного нічого немає, - каже у свою чергу Лінч. - Співробітники правоохоронних органів, яких Тарантіно називає «вбивцями», живуть не в кіно, а тільки в одній з вигаданих режисером збочених фантазій. Насправді ці люди ризикують своїм життям, а часом і приносять його в жертву. Прийшов час бойкотувати фільми Квентіна Тарантіно», - вважає Лінч.

Джерело: http://thr.ru/cinema/prezident-policejskogo-profsouza-prizval-bojkotirovat-filmy-tarantino/

Інші новини розділу