У Голландії придумали дзеркало з виходом у Twitter і Facebook Автор: lesya · Опубліковано: 26.10.2015 15:10 · Розділ: Нові технології

Голландія – країна контрастів та яскравих кольорів. Місцеві традиції зачаровують та приваблюють іноземців, а гідна оплата праці та високий рівень життя роблять цю країну вкрай привабливою для іммігрантів.

В Голландії розмовляють, як не дивно, голландською мовою, яку, чесно кажучи, правильніше називати нідерландською. Разом з цим практично всі мешканці Голландії розмовляють англійською. Добре володіють голландці і німецькою – вона, виявляється, дуже схожа на місцеву.

У цій країні майже завжди вітряна погода і високі чоловіки. Тут ростуть тюльпани і коноплі. А ще місцеве населення їздить на велосипедах, в багажнику яких є дощовики.

Вивчити нідерландську мову ви можете на сайті http://burmakova.ru/, та коли почнете спілкуватися з місцевими жителями, пам’ятайте, що називається ця країна Нідерландами, а Голландія – це одна з провінцій цього барвистого королівства.

Ще місцеві винахідники часто пропонують світові свої унікальні творіння – недавно компанія Nedap розробила спеціальне дзеркало, що дозволить виходити в Twitter і Facebook. Передбачається, що такі дзеркала встановлюватимуться в кабінах, щоб покупці могли в онлайні обговорити з друзями, пасує їм вибране вбрання чи ні. З таким дзеркалом стане набагато легше вирушати на шопінг самому.

Новинка отримала назву Tweet Mirror. Гаджет являє собою дзеркало з вбудованою в нього HD-камерою, що дозволяє робити потенційному покупцеві робити фотографії прямо з примірочної кабінки та відсилати їх в свій акаунт в Twitter або Facebook. Коментарі, які друзі залишатимуть в мережах, надходитимуть у вигляді СМС-повідомлень.

Дзеркало фотографуватиме покупця в різних ракурсах, а знімки відправлятиме у соцмережі
Дзеркало фотографуватиме покупця в різних ракурсах, а знімки відправлятиме у соцмережі

За словами автора винаходу, ідея створити щось подібне прийшла йому в голову після того, як він побачив, що його наречена, приміряючи весільні сукні, робить фотографії на Полароїд, щоб потім мати змогу показати зроблені фотографії подругам та близьким і порадитися з ними.

Використовувати цю програму може і покупець, в якого немає акаунту в соціальних мережах. Він може сам розглядати своє фото з різних ракурсів, щоб зрозуміти, чи ідеально сидить річ чи ні.

Новинку представили в Лондоні в Shepherd's Bush, однак зовсім скоро вона повинна з’явитися в інших великих магазинах одягу. Очікується, що винахід стане популярним серед покупців.

Джерело: http://www.factroom.ru/facts/2731

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.