Британця звільнили з роботи за поцілунок з власною дружиною Автор: lesya · Опубліковано: 23.10.2015 23:18 · Розділ: Події у світі

Кохання коханням, а робота роботою – в цьому неодноразово довелося переконатися мешканцям розвинених країн. Як часто їм доводиться вибирати між кар’єрою та сім’єю! Адже присвячувати час і одному, й другому не кожен може, а іноді ці речі просто несумісні.

Переконатися у безглуздості вимог деякий роботодавців довелося цими днями тридцятисемирічному мешканцю Великобританії. Індус за походженням, Мартін Сінгх, дізнавшись, за що його звільнили, був шокований. Не менш спантеличеними були і його колеги.

Як виявилося, Мартіна звільнили тільки за те, що він на роботі чмокнув у щоку свою дружину і, за сумісництвом, колегу по роботі.

Донедавна Мартін був конференц-менеджером, при цьому доволі успішним. Але він пішов працювати в компанію RAC, що займається автосервісом. У цій фірмі все своє життя працювала його дружина, і щоб підтримати кохану, Мартін і сам став співробітником компанії.

Два місяці сімейство жило, немов у раю. У них четверо дітей, то ж час вдома проводили дуже весело. А на роботі разом ходили обідати, що дозволяло їм більше часу проводити разом. І тут одна подія вмить перекинула все з ніг на голову.

А сталося ось що. Мартін прийшов на роботу першим. Коли його дружина зайшла в офіс, то він на знак вітання поцілував її у щоку. Керівництво компанії вирішило, що така поведінка Мартіна є неприпустимою, і йому негайно ж виписали догану за «неналежну поведінку». Пройшло ще трохи часу, і Мартін дізнався, що його звільнено.

"Коли я розповів колегам, за що мене звільнили, вони не повірили. Та й мою дружину шокувала дана ситуація", - говорить Мартін.

У відповідь на обурені скарги працівника, фірма заявила, що зараз триває розслідування інциденту.

Іншій британській парі пощастило ще менше – їх на місяць запроторили до в’язниці за поцілунок у громадському місці. А ще пару оштрафували за незаконне вживання алкоголю.

Правда, стався цей інцидент у Дубаї, де, як відомо, панують свої закони. До тюремного ув’язнення засудили 24-річного Аймана Наджафі, британського підданого-мусульманина, і 25-річну Шарлотту Адамс. Триста доларів подружжя заплатить за незаконне вживання спиртних напоїв. Після місяця в’язниці їх депортують з ОАЕ. Ситуацію ускладнило те, що Айман, мусульманин за походженням, вживав алкоголь. Суд і слухати не захотів пояснень подружжя, і молодик обіцяє подати апеляцію до суду вищої інстанції. Молодята твердять, що цілувалися в щоку.


Інші новини розділу