У Відні відкрилися курси ходіння на каблуках для чоловіків Автор: lesya · Опубліковано: 23.10.2015 18:01 · Розділ: Події у світі

З розвитком фемінізму чоловіки все більше втрачають свою подобу, адже представники жіноцтва відбирають в них право бути чоловіком. І якщо переважна більшість, на щастя, адаптовується до сучасних суспільних тенденцій, то є особи, які замість того, щоб відпустити бороду, чи записатися в тренажерний зал, стають скигліями і спинаються на каблуки – так вони, як самі зізнаються, намагаються самовиразитися.

Втім, туфлі на високих підборах носять не лише скиглії та геї – частенько до них вдаються епатажні модники, що виглядають досить брутально. Чи виглядали б, якби не їхнє взуття.

І хочемо ми того, чи ні, експерти очікують, що вже в недалекому майбутньому високі підбори стануть невід’ємним атрибутом чоловічої моди. У Відні навіть відкрилися курси, покликані навчити сильну стать красиво ходити на каблуках.

Так, ходіння на каблуках – це справжнє мистецтво. І далеко не кожна жінка вміє граційно та елегантно це робити, хоча певні задатки в неї закладені природою. Інша справа чоловіки: ставши на каблуки, вони стають істотами украй незграбними, що не лише вражає тонку чутливість естетів, але й може бути небезпечним для здоров’я.

На сьогоднішній день існує безліч курсів для жінок, наприклад курсы маникюра. А щоб допомогти чоловікам набути певних навичок у віденській академії Top in Heels відкрили нестандартні курси. Спеціалісти цієї академії вже довший час навчають гарній ході жінок, а тепер аналогічні курси було відкрито і для чоловіків. За даним The Local, особливий інтерес до курсів місцеві мешканці почали виявляти після того, як на «Євробаченні» їх представила Кончита Вурст.

Навчальний курс отримав назву Men In Heels. Перше заняття пройде тридцятого жовтня цього року, а заплатити за один урок, що триває півтори години, доведеться сорок п’ять євро.

Організатор занять в бесіді з журналістами чесно зізналися, що ходіння на каблуках зовсім скоро може стати трендом серед представників сильної половини людства. А навчатимуть чоловіків граційно ступати на підборах танцівниця Марі-Крістін Шерзер (Marie-Christin Scherzer) і Драг-Квін Гельмут Фіксл (Helmut Fixl). Для тих, хто не знає, трішки пояснень: Драг-Квінами називають артистів-чоловіків, що перевдягаються в жінок.

Відзначимо, що переможцем минулорічного пісенного конкурсу «Євробачення» став австрійський співак Том Нойвірт, якого публіка більше знає як Кончіту Вурст. Талановитий співак виклика хвилю гарячих дискусій, вийшовши на сцену в жіночий сукні та з гламурним макіяжем. При цьому обличчя виконавця прикрашала густа борода. Артист, як він сам зізнається, виступає на захист толерантності і відмови від традиційних гендерних ролей.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/10/21/heels/

Інші новини розділу