У США вчителька сфотографувалася після фітнесу. Батьки учнів зажадали звільнення Автор: lesya · Опубліковано: 23.10.2015 15:07 · Розділ: Життя

Поки одні американські підлітки виставляють свої еротичні фото в Instagram, батьки інших вимагають, щоб з роботи звільнили вчительку, що виклала в Мережу «порнографічні» фотографії. «Надто відвертими» і «вульгарними» вони назвали знімки, на яких Мінді Дженсон зображена в короткому топі та шортах – саме в цій формі вона традиційно займається фітнесом.

З протестом виступили батьки учнів середньої школи, що знаходиться в графстві Санпет, що в штаті Юта. Вони вимагають звільнення Мінді Дженсен, вчительки їхніх дітей, яка опублікувала у своєму Instagram-акаунті селфі з занять фінтесом. Фотографії назвали «порнографічними». Батьками провелась колосальна работа с детьми в сша, щоб пояснити поведінку їхнього взірця для наслідування.

Що найцікавіше, адміністрація North Sanpete Middle School вирішила піти назустріч батькам. Її ще не звільнили, але попередження вона вже отримала. Від Дженсен зажадали або повністю видалити знімки зі свого акаунту, або зробити сторінку закритою, або ж, у випадку відмови і від того, й від іншого, готуватися до звільнення.

Свій акаунт в Instagram вчителька зареєструвала під вигаданим іменем, і публікувала в ньому фото зі своїх занять фітнесом. Фітнес – це хобі Мінді, і вона ділилася з підписниками своїми успіхами. А вони, треба визнати, таки є.

Фотографії батькам не сподобалися
Фотографії батькам не сподобалися


Але батьки вирішили, що такі фотографії не пасує публікувати вчительці. Знімки назвали нескромними, порнографічними та неприйнятними, каже Дженсен. На вимогу зробити профіль закритим вона відповіла відмовою, пояснивши це тим, що на її сторінку підписано більше трьох тисяч користувачів. Вони стежать за оновленнями, розділяють успіхи Мінді, а її досягнення надихають і їх на удосконалення своєї фігури.

А ось тут Мінді зображена зі своїми дітьми
А ось тут Мінді зображена зі своїми дітьми

«Чому мене позбавляють моїх прав, а дітей - ні? Накладіть обмеження на них. Це не моє діло, а ваші сімейні справи», - каже Дженсен батькам, маючи на увазі необмежений доступ до соціальної мережі, яким і користувалися учні, що змогли побачити її фото.

Тим не менше, фото просто демонструють результати фітнесу
Тим не менше, фото просто демонструють результати фітнесу

Чим все закінчиться, невідомо, але скидається на те, що найбільше фотографіями вчительки обурилися гладкі й товсті тітоньки, які, поїдаючи черговий хот-дог і запиваючи його Колою, думають, де б роздобути джинси більшого розміру… Фотографій, які виставила Мінді, в Мережі мільйони, і нічого вульгарного в них немає. Навпаки, американка демонструє підтягнуті форми та пружні м’язи, які могли б надихнути молоде покоління стежити за собою. Принаймні, на тих знімках, що потрапили нам до рук, Мінді виглядає пристойно. Але хто його знає, скільки ще таємниць таїть її Instagram...


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.