Японка винайшла шрифт з волосся на ногах Автор: lesya · Опубліковано: 23.10.2015 12:53 · Розділ: Нові технології

Щоб здивувати споживача, розпещеного комп’ютерними новинками та розмаїттям електронних технологій, винахідникам доводиться добряче трудитися. Та й без буйної фантазії тут не обійтися.

Ну, скажімо, як вам телевизор, виготовлений зі звірячого хутра? Або літаючий телевізор, що переміщається з кімнати в кімнату за бажанням власника? Мало в таке віриться? А дарма, описані вище екземпляри сьогодні вже існують.

Телевізор, що рухається по рейках зі кімнати в кімнату (фото з сайту www.ohgizmo.com)
Телевізор, що рухається по рейках зі кімнати в кімнату (фото з сайту www.ohgizmo.com)

Точнісінько так само існує шрифт, що кардинально відрізняється від усіх своїх попередників. Його створила студентка з університету мистецтв Тама, що знаходиться в Японії, після того, як викладач дав їй завдання створити новий шрифт без використання комп’ютера.

І ось що зробила дівчина: в якості символів вона взяла… волосся, що росте на ногах.

Спершу завдання, яке задав професор, здавалося нездійсненним. Вони, студенти, настільки звикли використовувати цифрові технології і в повсякденному житті, і в роботі, що навіть уявити собі не могли, як можна створити шрифт без комп’ютера.

Однак Маюко Канадзаві допоміг випадок. Двадцятирічна студентка почала генерувати ідеї. Спершу вона замислилася над тим, щоб зобразити різні види букв на голеній голові. Але потім їй у голову прийшла інша ідея: використовувати в якості шрифту волосся на ногах.

Ідея ця прийшла до японки випадково, після того, як її друг поскаржився, що у нього болить нога.
Спочатку це завдання здавалося нездійсненним, настільки студенти звикли використовувати цифрові технології.

А ось і фото її шрифту
А ось і фото її шрифту

В якості моделі Маюко використала волосату ногу свого друга. Дівчина поки що ще не видала всіх таємниць свого винаходу, однак те, що вона проробила колосальну роботу, сумніву не викликає. Правда, ще є безліч нез’ясованих нюансів. Приміром, невідомо, як дівчина «перемикала» літери в нижній і верхній регістр, як змінювала мову та розставляла знаки пунктуації.

Тим не менше, винаходом талановитої японки зацікавилася компанія Adidas, що в своїй рекламі використала напис, зроблений за допомогою волосся на ногах

Винахід японської студентки у своїй рекламі використала компанія Адідас (фото з http://www.factroom.ru/facts/10315)
Винахід японської студентки у своїй рекламі використала компанія Адідас (фото з http://www.factroom.ru/facts/10315)Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.