Програмістам-початківцям Google доводиться жити у вантажівках Автор: lesya · Опубліковано: 22.10.2015 21:51 · Розділ: Події у світі

Багато хто мріє працювати у престижній компанії. Правда, далеко не завжди їхні очікування виправдані, і ще рідше багатство та визнання приходять одразу. Приміром, молодим програмістам, що працюють у знаменитій компанії Google, доводиться жити у вантажівках.

На щастя, потім усе налагоджується, і вони можуть переїхати у свій власний дім. Але перші кроки в стінах фірми супроводжуються необхідністю жити в спартанських умовах.

Таке сталося з двадцятитрьохрічним програмістом Брендоном. У травні цього року він покинува рідний Массачусетс і подався до Сан-Франциско: тут хлопець влаштувався на роботу в Google. Вакансія Брендону дісталася доволі непогана – його запросили на посаду інженера-програміста. Однак ціни на оренду помешкання у Сан-Франциско шокували Брендона, і він вирішив зекономити. Хлопець за десять тисяч доларів купив вантажівку, в якій і мешкає.

Минулого літа, коли хлопець проходив стажування в Google, він орендував житло, оплачуючи шістдесят п’ять доларів за добу. За місяць назбирувалася пристойна сума в дві тисячі доларів. Їх він фактично викидав на вітер.

І це при тому, що хлопець жив не сам: у нього було ще троє сусідів, і їм доводилося мешкати в домі, де було тільки дві спальні.

«По суті, я спалював ці гроші - не вкладав їх у своє майбутнє. Мені складно з цим примиритися», - пояснює заощадливий програміст. І ось він вирішив пожити у вантажівці.

Його нове помешкання обходиться йому в сто двадцять один долар на місяць. Цю суму хлопець платить за страховку авто. За електрику хлопець не платить, а телефон оплачує роботодавець. Компанія оплачує Брендону триразове харчування. Крім того, він заряджає свій телефон та ноутбук на роботі.

Заощаджені гроші – а він економить приблизно дев’яносто відсотків свого доходу – хлопець витрачає на оплату кредитів за навчання. Розраховуватися з банками у нього виходить дуже швидко.

Більше того, свою вантажівку він тримає на парковці, що знаходиться неподалік офісу. І в цьому також є своя вигода: не доводиться витрачатися на бензин та простоювати в пробках, який у Сан-Франциско багато.

Своїм досвідом Брендон вирішив поділитися з іншими, створивши власний сайт. Хлопець сподівається, що його знання комусь та й допоможуть. Тим більше, що Сан-Франциско вважається одним з п’яти найдорожчих міст світу для найманих працівників. В середньому, співробітники компанії витрачають сорок два відсотки свого доходу на оплату помешкання.

Джерело: http://realty.newsru.com/article/22oct2015/googletruck

Інші новини розділу