Незвичне використання пакетів для сміття Автор: lesya · Опубліковано: 22.10.2015 19:54 · Розділ: Цікаві факти

Сьогодні стало популярним використовувати речі не за призначенням. І дизайнери мало не щодня тішать нас новими витворами, виготовленими з підручних засобів. Недавно популярністю трохи несподівано почали користуватися поліетиленові пакети для сміття – вироби з них все частіше можна побачити в колекціях іменитих дизайнерів. Втім, зайняли вони міцні позиції і в будинках любителів екзотики, а також захисників природи, які бажають показати світові, що не завжди сміття є сміттям.

Найчастіше сміттєві пакети використовують для пошиття одягу. Спідниці, блузи, сукні – чого тільки не пропонувала модницям дизайнерська фантазія. Виглядають ці творіння і справді дуже ефектно, поки не наблизишся до них впритул. Але є у них не лише подіумне, але й практичне застосування: така сукня чудово підійде для карнавалу чи тематичної вечірки. Тим більше, що матеріал, з якого ви шитимете наряд, доступний і недорогий.

Фото з сайту m.dezinfo.net
Фото з сайту m.dezinfo.net

Якщо ви бажаєте власноруч виготовити таку сукню, вперед. Все, що вам знадобиться, це купити пакети для сміття – на сайті http://spb.meshki.pro/ ви можете придбати їх за низькими цінами; ножиці, тонка голка з ниткою, скотч та клейка стрічка, папір і праска. Вибираєте фасон, і приступайте до шиття. Та є одна деталь: шви краще закріплювати скотчем, щоб пакети не порвалися, або заплавлювати їх праскою, попередньо підклавши під підошву папір.

Готову сукню можна прикрасити симпатичними квітами, приміром, цвітучою сакурою. Для її виготовлення вам знадобиться дріт і акрилові фарби. З дроту формуємо пелюстки, обклеюючи їх з обох боків шматками рожевого пакета. Приклеювати слід за допомогою праски. З дроту виготовляємо тичинки, загнувши один кінець дроту невеликою петелькою. Тичинки потрібно пофарбувати в жовтий колір.

Фото з сайту http://samayamk.ru/dekorativnaya-floristika/vetochka-sakury-iz-polietilenovyx-paketov.html
Фото з сайту http://samayamk.ru/dekorativnaya-floristika/vetochka-sakury-iz-polietilenovyx-paketov.html


фото з сайту http://samayamk.ru/dekorativnaya-floristika/vetochka-sakury-iz-polietilenovyx-paketov.html
фото з сайту http://samayamk.ru/dekorativnaya-floristika/vetochka-sakury-iz-polietilenovyx-paketov.html


Тоді скріплюємо кілька пелюсток докупи, помістивши посередині тичинки. Такі квіти стануть прекрасною окрасою сукні, хоча можна зробити не менш чудову прикрасу для інтер’єру. Якщо виготовлені квітки почепити на пофарбовану в чорний колір гілку, вийде справжня гілочка цвітучої сакури.
Доповнити образ можна косметичкою, зв’язаною зі сміттєвих пакетів. Для цього кульки слід розрізати на тонкі смужки, зв’язати їх одна з одною, а тоді зв’язати спицями чи гачком відповідний аксесуар.

Фото з сайту http://dushka-li.ru/post208721164/
Фото з сайту http://dushka-li.ru/post208721164/Інші новини розділу