Курку змусили вести блог в Twitter'і заради світового рекорду Автор: lesya · Опубліковано: 22.10.2015 17:11 · Розділ: Події у світі

Цікавий рекламний хід придумали недавно в Chicken Treat. Ця мережа громадського харчування, що спеціалізується на стравах з курятини і поширена на теренах Австралії, запустила в соціальній мережі Twitter рекламну акцію, героїня якої привернула до себе всезагальну увагу, стала зіркою Інтернету і, зрештою, дозволила рекламникам домогтися того, чого вони й хотіли - популярності.

І ось що вони зробили: взяли курку по кличці Бетті і змусили її вести свій блог у «Твіттері». Планується, що птиця встановить світовий рекорд, ставши першою в цілому світі куркою, якій вдасться опублікувати у Twitter’і слово, як б могли зрозуміти англомовні читачі.

До уваги братимуться слова, що складаються як мінімум з чотирьох букв. При цьому словом вважатиметься будь-яке буквосполучення, що на сьогоднішній день включене в англомовні словники.


Щоб пані Бетті могла друкувати, скільки влізе, їй у вольєр навіть поклали справжню комп’ютерну клавіатуру, однак на ніч її прибирають. На встановлення рекорду курці відвели три тижні – акція розпочалася восьмого жовтня, а закінчити її планують тридцятого.

А сама мережа ресторанів громадського харчування опублікувала на YouTube ролик, в якому показала, як диво-курка навчилася користуватися соціальними мережами.

Поки що всі спроби Бетті стати рекордсменкою виявилися безуспішними. Вона демонструє світові лише випадковий набір букв та символів, що публікуються на сторінках офіційного блогу ChickenTreat. Позначені вони хештегом #chickentweet.

Ідею Chicken Treat користувачі Інтернету зустріли неоднозначно. Багатьом сподобалося спілкуватися з твариною. І вони охоче коментують появу нового блогера:

«У ком'юніті-менеджерів з'явився серйозний конкурент», - жартує з цього приводу одна з користувачок. Інший користувач каже, що курка Бетті може справедливо вважатися кращим у світі генератором паролів.

Правда, дехто спантеличений: як так? «Бетті, одна з курок Chicken Treat, закликає їсти курятину. Нічого не розумію», - дивується інший юзер.

Відзначимо, що облікові записи, які ведуться від імені тварини, явище доволі поширене. В соціальних мережах. Користувачі заводять акаунти та мікроблоги, які ведуть від імені кішок, собак та навіть рибок. У такий спосіб вони діляться з іншими фотографіями своїх вихованців.

Але ось акаунт курки Бетті направду унікальний, адже записи в блозі вона веде власноруч (чи власнолап?...)


Інші новини розділу