В Таїланді проходить моторошний щорічний фестиваль Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2015 16:10 · Розділ: Події у світі

Моторошний фестиваль проходить зараз у Таїланді. Тут зібралися разом місцеві вегетаріанці, щоб своїми кривавими ритуалами врятувати людство. Це дійство, як кажуть очевидні, не для людей, слабких нервами.

Так, учасники фестивалю проколюють своє тіло мечами та спицями, відтинають собі органи та наносять інші каліцтва, адже вірять, що тільки біль може очистити їх від скоєних гріхів.

Цей фестиваль, що збирає разом сповідувачів особливої релігії, а також охочих позазирати на криваві експерименти його учасників, традиційно проводиться у Пхукеті. Туристи охоче відвідують дійство, хоча воліють «не очищатися».

Фестиваль проводиться з ініціативи членів китайської громади в Таїланді, що сповідують особливу релігійну течію Бенг Неон Шрін.

Фестиваль триває цілих дев’ять днів. А дату його проведення визначають за місячним календарем. Початок фестивалю припадає на перший вечір дев'ятого місячного місяця. При визначенні дати проведення заходу його організатори користуються китайським календарем.

Від побаченого аж мороз по шкірі (фото з сайту http://havenews.livejournal.com/216458.html)
Від побаченого аж мороз по шкірі (фото з сайту http://havenews.livejournal.com/216458.html)

Як правило, дата проведення Вегетаріанського фестивалю припадає на кінець вересня-початок жовтня.

Учасники фестивалю, за традицією, протикають себе мечами, проколюють кинджалами і голками, а також вигадують інші способи самокатування. До цього їх спонукає релігійне вчення, згідно з яким фізичний біль просто необхідний для очищення душі та тіла, не лише своїх, але й суспільства в цілому.

Всі дев’ять днів буддисти дотримуються суворої вегетаріанської дієти. Вони не їдять ні риби, ані м’яса, намагаючись очистити душу й тіло. Та справжній обряд очищення відбувається під час вуличних походів центром міста Пхукет.

До чого тільки не додумуються присутні, бажаючи умертвити власну плоть! У своєму твердому переконанні вони виявляють неабияку фантазію, вигадуючи нові способи самокатувань та використовуючи все нові знаряддя. Тут масово протикають щоки старовинними китайськими лезами, а кров стікає по їхній шиї та грудях… А ходінням босоніж по розпеченому вугіллі тут вже точно нікого не здивуєш.

Дехто з учасників фестивалю впадає в транс, і все це більше скидається на малюнки із стародавніх китайських манускриптів. Складно повірити, що таке може відбуватися в наш час.

Всі ці діяння супроводжуються вибухами китайських петард. Захід збирає чимало туристів, тим більше, що ціни на путівки тут знижено: за тисячу доларів разом з перельотом ви можете відпочивати на острові цілий тиждень.

Джерело: http://tonkosti.ru/%D0%92%D0%B5%D0%B3%D0%B5%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0

Інші новини розділу