У США чоловік викликав поліцію, бо коханка відмовила йому у сексі Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2015 13:43 · Розділ: Кримінал

Якщо у нас міліція донедавна тільки ловила злочинців (принаймні, мала це робити), то у США у поліцейських значно більше обов’язків. Напали грабіжники – телефонуй у поліцію, застряг кіт на дереві – знову до них. І навіть якщо дівчина відмовляє вам в інтимі, можете звернутися за допомогою до поліцейських. Правда, не факт, що вони вам допоможуть, а можуть ще й взяти під арешт.

Власне, це й сталося цими днями з одним американцем. Він зателефонував у поліцію, поскаржившись на свою партнерку, але замість допомоги чи хоча б щирого співчуття отримав гіркий досвід та розчарування.

Кількома днями раніше мешканець американського міста Спартанберг, що в Південній Кароліні, зателефонував у поліцію. Патрік Доггет (Patrick Doggett) скаржився на те, що його дівчина відмовляє йому у сексі. Поліція на виклик приїхала, але заарештувала не «зловмисницю», а самого «постраждалого».

Як розповіли у поліції, Патрік Доггетт, якому зараз п’ятдесят три, зателефонував до них шостого жовтня цього року, скаржачись свою коханку, яка «не дає йому свою дупу».

Прибувши на виклик, поліцейські побачили Доггета, який стояв в себе на подвір’ї та потягував алкогольний напій. Він чесно зізнався, що пив спиртне цілий день, а потім захотів сексу зі своєю коханкою. Але та відмовила, оскільки якраз забавляла свого внука. Всі ці колізії відбувалися при ньому, розповіла правоохоронцям Фей Вудрафф.

Патріка це неабияк розлютило, і він негайно ж зателефонував у поліцію, щоб поскаржитися на «безсердечну» супутницю життя. Один з поліцейських розповів, що встиг почути, як Патрік лаяв жінку, кричав на неї і вживав нецензурну лексику.

Правда, поліцейські слідів побоїв на тілі жінки не виявили, та й вона відмовилася вдаватися у подробиці цієї справи. Доггета заарештували, звинувативши в публічному пияцтві. Його закинули до місцевої в’язниці, але через деякий час відпустили.

Правда, жінці ще дуже пощастило. Три роки тому в штаті Флорида дівчина побила свого хлопця, бо він відмовився зайнятися з нею сексом. Стейсі Енн Ортіс дочекалася, коли її хлопець повернувся з вечірки, і почала до нього залицятися. Але той був втомлений, і відмовився. Стейсі вхопила ручку від швабри і напала на молодика. Переляканий, він замкнувся в гаражі і зателефонував у поліцію. Правоохоронці, що прибули на виклик, застукали Стейсі за тим, як вона намагалася натовкти йому пику металевим прутом. Потім дівчина розповіла, що насправді він перший на неї напав, вдаривши її головою.


Інші новини розділу