Діти назвали найбільш дратівливі звички батьків Автор: lesya · Опубліковано: 20.10.2015 21:18 · Розділ: Життя

Подорожуючи з дітьми, дорослі змушені пройти через серйозне випробування: дитячі пустощі та вибрики можуть вивести з себе навіть ангела. Та, як виявилося, дітям теж доводиться непереливки, адже вони змушені миритися з ненависними звичками дорослих.

Недавно спеціалісти компанії Ford вирішили поцікавитися у європейських дітей, що їх дратує найбільше під час подорожей з власними батьками. Під подорожами малися на увазі спільні поїздки на автомобілі.

Переважна більшість дітей визнали, що найбільш дратівливою звичкою батьків, коли вони перебувають за кермом, є агресивна поведінка і лайка.

Відповідне опитування проводилося на території кількох країн. У ньому взяли участь діти з Великобританії, Франції, Італії, Іспанії та Німеччини. Всього назбиралося понад дві тисячі респондентів у віці від семи до дванадцяти років.

Шістдесят один відсоток опитаних дітей зізналися, що під час поїздок на авто їхні батьки використовують «нехороші» слова та сердяться. У Франції цей показник виявився найвищим – сімдесят чотири відсотки французів лаються за кермом. Точніше, навіть не так: сімдесят чотири відсотки французьких дітей роздратовані цією звичкою. А ось італійським дітям, як-то кажуть, «фіолетово», лаються їхні батьки чи ні: цю звичку назвали дратівливою лише тридцять дев’ять відсотків опитаних дітей.

Фото з сайту spoon.com.ua
Фото з сайту spoon.com.ua

А ось для тридцяти дев’яти відсотків маленьких британців найбільш дратівливою є звичка батьків співати під час поїздок. Крім того, дітей дратує, коли батьки колупаються у носі. Знову ж таки, на першому місці тут опинилися британські діти, хоча цю звичку визнали дратівливою і юні італійці та німці.

Крім того, дослідники з’ясували, що самі батьки часто зважувалися на не зовсім гідні вчинки: вони намагалися задобрили своє потомство свого роду хабарями: показуючи фільми або даючи пограти своїм смартфоном. Ця звичка в батьків спостерігалася досить часто.

Раніше схоже дослідження проводив туристичний сервіс Expedia. Правда, його спеціалісти намагалися з’ясувати у персоналу різних готелів, яких постояльців вони можуть вважати найбільш дратівливими. І виявилося, що в готелях найбільше не люблять неуважних батьків, любителів пошуміти та влаштувати гучну вечірку прямо у своєму номері. Не до вподоби працівникам рецепції та покоївкам і ті, хто надто голосно займається сексом.

Джерело: http://www.newsru.com/crime/20oct2015/50twitchkidskongo.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.