Дональд Трамп і наркобарон Коротун стали образами для костюмів на Хелловін Автор: lesya · Опубліковано: 20.10.2015 18:58 · Розділ: Суспільство

Готуючись до Хелловіну, традиційного американського свята, мешканці Сполучених Штатів купують костюми чудовиськ, монстрів та демонів, щоб в ніч з тридцять першого жовтня приміряти на себе моторошні образи. В кого тільки не перевдягаються на це свято! Вампіри, відьми, демони, летючі миші, зомбі, маніяки… Недавно колекція костюмів для Хелловіна поповнилася кількома новими, досить цікавими персонажами.

Це кандидат у президенти США Дональд Трамп та знаменитий мексиканський наркобарон, відомий під прізвиськом Коротун (Ель Чапо). Костюми, що дозволяють перевтілитися в цих осіб, не лише поповнили колекцію хелловінських нарядів, але й стали найпопулярнішими образами на цьогорічне свято.

Дієго Еспонда (Diego Esponda) розповів, що костюми Коротуна (справжнє ім’я Хоакін Гузман Лоері) напередодні свята розходяться, «як гарячі пиріжки». Пан Еспонда посідає пост генерального директора однієї мексиканської компанії, яка займається виробництвом карнавальних костюмів.

Цього року особливий попит спостерігається на костюми колишнього керівника наркокартеля «Сіналоа». Костюм включає в себе смугасту тюремну робу та латексну маску з вусами.

Тільки цього місяця його компанія випустила більш ніж дві з половиною тисячі таких масок. Їх продають не лише на території Мексики, але й експортують до США та Канади.

Спершу маску Коротуна придумали як жарт. Мексиканці охочі піджартувати над колишнім наркобароном, особливо на тлі його другої втечі з в'язниці. Спритність злочинця стала приводом для жартів, і злочинець швидко став популярним у широких колах громадськості.

Та побачивши, з якою популярністю розходиться наряд, Еспонда запустив маски в тираж.

Іншим популярним образом став кандидат у президенти Дональд Трамп. Мексиканці не злюбили політика після того, як він заявив, що імігранти з Мексики – це злочинці, торговці наркотиками і насильники. Маска Дональда Трампа зображує цього скандального політика з широко відкритим ротом, а «прикрашена» вона фірмовою зачіскою мільярдера.

Маски дуже добре продаються у США, адже й там Трампа недолюблюють. Наприкінці вересня цього року користувачі соціальних мереж навіть запустили флешмоб, фотографуючи хеловінські гарбузи, схожі на Трампа. Цього персонажа назвали Дональдом Трампкіном, обіруючи поєднання прізвища мільярдера зі словом pumpkin (гарбуз).

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/10/16/halloween/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.