Австралійська школярка в костюмі сексі-Гендальфа стала зіркою Інтернету Автор: lesya · Опубліковано: 20.10.2015 16:45 · Розділ: Події у світі

Недавно одна австралійська школярка прославилася за допомогою Інтернету. Вона виставили в соціальну мережу свої фото у дивному костюмі, які одразу ж підірвали мережу.

Мешканка міста Мельбурн прийшла до школи в костюмі знаменитого чарівника Гендальфа з кіносаги «Володар перстнів». Правда, Ван Варк вибрала досить відверту його версію. Костюм настільки сподобався користувачам соцмереж, що старшокласниця швидко стала зіркою Інтернету, а її фото, опубліковані спочатку в акаунті в Tumblr, швидко розповсюдилися й по інших ресурсах.

«Це був останній день навчального року. Всі одягли на себе костюми, а я наважилася бути найсексуальнішою», - підписала Ван фотографію. Сіру й трохи нудну мантію старого Гендальфа вона доповнила розпірками, колготками в сіточку та туфлями на підборах.

Фотографію школярки в унікальному сірому костюмі соціальна мережа Tumblr виклала на головній сторінці свого сайту. Всього за три дні кількість підписників дівчини зросла втричі.

Однак найбільшою похвалою для неї стали коментарі, що залишили користувачі під фотографією, підкреслюючи сексуальність цього наряду.

Однолітки не звернули на костюм дівчини ані найменшої уваги (фото з сайту tech.onliner.by)
Однолітки не звернули на костюм дівчини ані найменшої уваги (фото з сайту tech.onliner.by)

Ясна річ, вісімнадцятирічна дівчина не прийшла до школи в дивовижному костюмі просто так: для цього була особлива нагода – традиційне австралійське свято, в яке старшокласники Австралії влаштовують маскарад і розігрують одне одного. Це барвисте дійство припадає якраз на останній день навчального року.

Ван Варк також розповіла, що в школі майже ніхто не звернув уваги на її костюм. Ну, принаймні, нічого особливого в ньому не помітили. Варк каже, що це, мабуть, відбулося через похмілля, адже напередодні старшокласники добряче відсвяткували закінчення навчального року. А якщо тебе нудить і розколюється голова, то тут вже не до маскараду та сексуальності…

Відзначимо, що навчальний рік в австралійських школах триває з кінця січня до середини грудня. Влітку школярі вчаться, адже материк розташовується в Південній півкулі. А ось період тривалих канікул тут припадає на зимові місяці. Випускні тут починають святкувати з середини жовтня, закінчуючи приблизно в грудні.

Що ж стосується Гендальфа, то цей дідусь став знаменитим завдяки голлівудській екранізації книг Джона Р.Р. Толкіна «Хоббіт, або Туди і назад» і «Володар перстнів» - тут він був одним з головних персонажів.


Інші новини розділу