В Англії наркоторговця ледь не випустили на свободу, але забута в суді сумка все розставила на свої місця Автор: lesya · Опубліковано: 20.10.2015 13:31 · Розділ: Кримінал

Злочинці іноді набираються такого нахабства та зухвалості, демонструючи, що закон для них неписаний, що часом і не віриться, ніби вони на таке здатні. В розмові з поліцейськими вони йдуть на всілякі виверти, а потім у суді виставляють їх же дурнями: мовляв, вони невинні зовсім, а поліція просто шукає, до чого дочепитися.

Втім, є й інша сторона медалі: часто правоохоронці переступають межу дозволеного і, бажаючи виконати план, затримують невинних людей. Врятувати ситуацію може система видеофиксации, яка б використовувалася при затриманні: вона б допомогла суду вирішити, хто правий, а хто ні.

Якщо на дорогах ця система використовується часто, при затриманні підозрюваних її не застосовують. Не було її у поліції і при затриманні одного мешканця Англії, якого правоохоронці звинуватили в торгівлі наркотиками. Вину молодого Вакаса Кана довести так і не вдалося, і його мало не випустили на свободу. Але через власну необережність злочинець таки попався – тепер він за ґратами і, очевидно, пробуде там досить довго.

У суді двадцятичотирьохрічного Вакаса Кана (Waqas Khan), мешканця британського міста Лутон, визнали невинним. Його було заарештовано в ході поліцейського розслідування діяльності організованого злочинного угруповання, яке приторговувало кокаїном та героїном на території міста.

Вакас Кан, Англія (фото з сайту www.itv.com)
Вакас Кан, Англія (фото з сайту www.itv.com)

Правда, у суді виявилося недостатньо доказів, і провину Кана довести не вдалося. Покидаючи зал суду, молодик забув свою сумку, і це стало його фатальною помилкою. І неймовірною вдачею для поліції.

Після того, як він покинув зал суду, правоохоронці обшукали сумку і виявили там… велику партію кокаїну. Кан зразу ж повернувся в будівлю суду, а там його по гарячих слідах заарештували, визнали винним та запроторили до в’язниці на двадцять один місяць.

За словами інспектора Пола Барона, те, що злочинець прийшов на суд з наркотиками в сумці, показує, що йому плювати на закон. Ще правохоронець додає, що дуже радіє з приводу того, що молодика таки спіймали. Кокаїн – наркотик доволі небезпечний, і тих. Хто ним торгує, потрібно виловлювати і карати.

«Колег» Кана – а їх було сім чоловік – теж заарештували і засудили до тюремного ув’язнення. Їх звинуватили в торгівлі наркотиками. За даними поліції, злочинцям за час існування банди вдалося продати наркотиків на суму в п’ять мільйонів фунтів стерлінгів.


Інші новини розділу