У США відмінили весільну церемонію, нагодувавши натомість сотню бездомних Автор: lesya · Опубліковано: 19.10.2015 23:43 · Розділ: Події у світі

Цікавий і незвичайний випадок відбувся цими днями у США. Тут молода пара, що мала одружитися, відмінила весілля, а на церемонію, що так і не відбулася, запросила бездомних.

Банкет для бездомний пройшов у місті Сакраменто, що в штаті Каліфорнія. Святковий обід було оплачено заздалегідь, тож коли пара заявила, що все-таки не готова до одруження, батьки нареченої вирішили запросити у ресторан бездомних і тих, хто живе за межею бідності. За словами матері покинутої дівчини, так вони хоча б раз за все життя отримають можливість пообідати в розкішному ресторані.

Нареченого за кілька днів до весілля обсіли сумніви – він замислився над тим, чи правильний вибір зробив. В результаті весілля довелося скасувати, а мати дівчини, Карі Дуейн (Kari Duane), подумала, що негоже викидати на вітер тридцять п’ять тисяч доларів, які вже й так заплатили за обід. Тож вона запросила близько сотні людей на захід - щоб «вони хоча б раз у житті пообідали в одному з кращих готелів міста».

Потішила вона і мешканців будинків перестарілих, відправивши квіти, заготовлені для церемонії, туди.

Всього на «весільну» церемонію зібралося дев’яносто осіб, хоча й розрахована вона була на сто двадцять гостей. Сюди прийшли бездомні, з якими доля зіграла лихий жарт, просто самотні люди, що не мають часу собі готувати, та компанії, з якою хотіли б проводити час, а також багатодітні сім’ї, які не завжди можуть дозволити собі триразове харчування.

На весільну церемонію прийшли не тільки бездомні (фото з сайту http://www.dni.ru/society/2015/10/19/318024.html)
На весільну церемонію прийшли не тільки бездомні (фото з сайту http://www.dni.ru/society/2015/10/19/318024.html)

Для них запрошення на банкет стало справжнім подарунком.

Ресторан потішив гостей різноманітним меню. Тут було чимало салатів, овочевих, м’ясних і рибних закусок. А дехто з присутніх навіть вирішив одягтися з такої нагоди по-святковому.

Серед гостей був чоловік на ім’я Рашад Абдулла (Rashad Abdullah). Він прийшов сюди сам і привів на церемонію дружину з п’ятьма дітьми. Батько сімейства зізнався, що через матеріальну скруту його сім’я рідко харчується повноцінно, тому така подія стала для них справжнім подарунком.

Як уже зазначалося вище, на організацію святкувань було витрачено тридцять п’ять тисяч доларів. Правда, крім святкового обіду на молодят чекав ще один подарунок – весільна подорож до Белізу. Однак подорожувати наречена відправиться разом зі своєю матір’ю.


Інші новини розділу