Палестинські мультфільми закликають вбивати ізраїльтян Автор: lesya · Опубліковано: 19.10.2015 13:05 · Розділ: Події у світі

З моменту появи перших телевізорів пройшло чимало часу, і вони надійно увійшли в наш побут та повсякдення. Правда, в останні роки телевізори дещо витіснилися комп’ютерами та мобільними гаджетами, однак ще й зараз аудиторія тих, хто дивиться телевізор, величезна.

Цим і користаються всі, кому не лінь: за допомогою такого доступного і ефективного ресурсу в голови людей можна вкласти будь-яку необхідну інформацію, тож до того, що показує телевізор, слід ставитися з обережністю.

Крім реклами, яка змушує нас купувати непотрібні та часто дуже небезпечні речі, телевізор активно використовують для пропаганди, а це вже відверто небезпечне явище.

Приміром, на тлі палестино-ізраїльського конфлікту палестинські телеканали запустили активну пропаганду війни, яка, як твердять експерти, загрожує перерости в третю інтифаду.

Жорстокі палестинські мультики закликають до озброєного конфлікту (фото з сайту http://mignews.com/news/arabisrael/101015_180953_81579.html)
Жорстокі палестинські мультики закликають до озброєного конфлікту (фото з сайту http://mignews.com/news/arabisrael/101015_180953_81579.html)

І що найгірше, ця пропаганда орієнтована на найбільш юну категорію глядачів, адже транслюється вона у вигляді мультфільмів. У них показують, як палестинцям потрібно вбивати ізраїльтян…

Так, палестинські лідери не лише закликають до відкритого озброєного конфлікту, але й тиснуть на психіку громадян за допомогою телебачення: герої палестинських мультфільмів закликають здійснювати поодинокі напади на ізраїльтян, вбиваючи їх ножем.

Втім, пропагандою, може, не такою відкритою, займаються всі телеканали: хтось пропагує війну, хтось мир, хтось розпусту, а хтось здоровий спосіб життя. А в Німеччині недавно по телевізору показали «перевтілення» Ангели Меркель, канцлера Німеччини. Її зобразили в мусульманській чадрі на тлі Рейхстагу.

Цей скандальний колаж з’явився в ефірі однієї з передач, присвячених кризі, викликаній напливом мігрантів.

Правда, глядачам такий експеримент з канцлером не сподобався, і вони поспішили закидати телеканал скаргами, звинувативши канал тому, що він спеціально провокує ненависть до мусульман.

Фотографія обуреним телеглядачам здалася схожою на плакати антиісламського політичного руху PEGIDA, що виступає на захист країн Західної Європи від масово засилля мусульман, намагаючись скласти опозицію Меркель, яка щосили пробує інтегрувати мусульман в німецьке суспільство. Втім, представники телеканалу заявили, що їхній колаж – це всього-на-всього політична сатира, тому вибачатися вони наміру не мають.


Інші новини розділу