Швеція відкриє перший у світі центр для постраждалих від насильства чоловіків Автор: lesya · Опубліковано: 16.10.2015 18:07 · Розділ: Суспільство

Фото з сайту diver-sant.ru
Фото з сайту diver-sant.ru

У світі є чимало центрів, у яких надають підтримку жінкам, що постраждали від сексуального насильства. Однак до цього часу не було жодного, який би надавав підтримку чоловікам. Перший такий центр, як повідомляє видання Daily Mirror, скоро запрацює у Швеції. Тут надаватимуть психологічну підтримку чоловікам, що зіткнулися з насильством на сексуальному ґрунті.

Те, що такий центр, який стане першим у світі, вирішено було відкрити у Швеції, - не випадковість. Саме ця країна є лідером за рівнем сексуального насильства, як серед чоловіків, так і серед жінок.

На даний час при госпіталі Södersjukhuset цілодобово працює клініка, що надає фізичну та психологічну допомогу жінкам і дівчатам, які постраждали від насильства. Щороку до спеціалістів цієї клініки за допомогою звертається шістсот - сімсот жертв.

Тепер же було прийнято рішення про відкриття спеціального центру для чоловіків. Цей центр, кажуть ініціатори його відкриття, став би тим місцем, де б чоловікам надавали «гендерно рівну підтримку», підкреслює Daily Miror.

За даними шведської національної ради з питань попередження злочинності, в минулому році в країні було зафіксовано триста сімдесят випадків насильства над чоловіками, тоді як в реальності ця цифра може бути набагато більшою.

Просто чоловіки, що піддаються насильству, навіть не знають, куди звертатися за допомогою, свідчать дані проведеного в минулому році дослідження.

Причина тому, пояснюють експерти, міфи про мужність чоловіків, і через це представникам сильної статі украй важко говорити про пережите.

До речі, в світі чоловіки все частіше піддаються сексуальному насильству. При чому в ролі ґвалтівників найчастіше виступають саме жінки. Свого вони домагаються найчастіше погрозами каструвати жертву, а останні, зі страху за своє чоловіче достоїнство, змушені були погоджуватися на статевий акт.

Декілька років тому у Британії було проведене опитування, результати якого шокували експертів: з двох з половиною тисяч опитаних британців сімдесят зізналися, що піддавалися сексуальному насильству з боку жінок!

Найгучнішим випадком насильства над чоловіками стала серія зґвалтувань у Чикаго. Тут цілих три місяці місцева поліція не могла спіймати банду злочинниць, яка виловлювала і ґвалтувала чоловіків, що прогулювалися здебільшого на околицях міста. Злочинниці розгулювали в Чикаго на початку двохтисячних, і поліцейським заледве вдалося їх спіймати.

Вони переодягли співробітників у штатське, і дали їм мікрофони, які не лише дозволяли організувати прослуховування, але й визначали місце розташування співробітника.

Не обійшлося без курйозів. Коли поліцейські почули стогони свого колеги Джона Сліберга, вони негайно кількома колонами машин вирушили на місце злочину. Насильницю спіймали, але тільки одну… Згодом з’ясувалося, що це була дружина поліцейського.

Через деякий час мікрофон Джона далі відправив аналогічний сигнал. Тільки жіночих голосів цього разу було набагато більше. Сліберг таки потрапив до рук зголоднілих літніх дам, які мстили чоловікам за злочини, яким колись піддалися самі. Всіх злочинниць спіймали і запроторили до в’язниці, але проблеми це не вирішило.

Джерело: http://www.gazeta.ru/social/news/2015/10/16/n_7779953.shtml

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.