Американець сфотографував літаючого диявола Автор: lesya · Опубліковано: 15.10.2015 23:56 · Розділ: Події у світі

Цими днями американець Дейв Блейк став свідком дивовижної і трохи моторошної події – він побачив у повітрі якусь дивовижну істоту, яку вирішив зняти на камеру. Придивившись до фотознімка, чоловік зрозумів, що сфотографував… Літаючого Диявола.

Мешканець невеликого містечка Егг-Хapбop, що знаходиться в штаті Нью-Джepcі у США, якраз повертався з роботи додому. І тут зовсім несподівано він побачив у небі дивну істоту – якесь крилате волохате чудовисько.

Спочатку чоловікові здалося, що це лама, яка чомусь опинилася в повітрі, та все ж він вирішив сфотографувати це дивне творіння. Те, що він побачив на знімку, його шокувало.

«Або я з’їхав з котушок, або я щойно сфотографував диявола», - написав чоловік журналістам місцевого новинного видання, доповнюючи коментар цікавим фото.

Легенда про Літаючого Диявола популярна у Нью-Джерсі вже тривалий час. З’явилася вона ще в вісімнадцятому столітті. Цього диявола описують як істоту, що скидається на кенгуру. Заввишки з добрих два метри зросту, вона має баранячі роги, конячу голову та вкрита чорним пухом. Досить моторошне створіння, слід визнати.

Легенда гласить, що жила собі колись місіс Лідc. Жила вона наприкінці вісімнадцятого століття і, як вважали ті, хто знав її, була відьмою. Лідс була багатодітною матір’ю, і їй надокучило народжувати дітей. Коли вона завагітніла тринадцятим немовлям, вона промовила: «нехай воно буде дияволом». Коли немовля з’явилося на світ, вона назвала його Лукасом, а через деякий час він перетворився на дияволоподібну істоту, яку ще й зараз описують в страшних казках.

Подейкують, ніби друзями Лукаса були страчені пірати та русалки, а мешкав він недалеко від фабрики, яка займалася виробництвом небезпечних хімічних речовин.

Щось подібне і сфотографував Дейв Блек, який проїжджав на своєму авто неподалік місцевого пoля для гoльфу. Приїхавши додому, він зразу показав фото своєму товаришеві, який з добру годину вдивлявся у фотографію, намагаючись зрозуміти, що ж на ній зображено.

Хлопці вирішили, що це могла бути сова, яка спіймала ламу і підняла її в повітря.

Дейв відправив фото журналістам, щоб вони з’ясували, що воно таке. Зараз цим питанням займаються криптозоологи, які й вирішать, чи це сова, чи якась інша таємнича істота.

«Я нічого не вимагаю взамін, пpocтo, можливо, ви зможете пояснити, що це таке. Клянусь, це не фотошоп!» - відзначив хлопець. Його слова згодом підтвердили експерти.

Джерело: http://ultramir.net/curious/27016-letayuschego-dyavola-zafiksirovali-ochevidcy.html

Інші новини розділу