Американець вимагає від влади Сан-Франциско 5 мільйонів доларів за те, що йому на голову впала гігантська шишка Автор: lesya · Опубліковано: 15.10.2015 21:22 · Розділ: Події у світі

Закони Сполучених Штатів дозволяють шахраям наживатися на неуважності чи нерозторопності власників кафе, ресторанів та інших громадських закладів. Відомий випадок, коли одна старенька примудрилася відсудити кругленьку суму в мережі ресторанів швидкого харчування тільки за те, що вона сама ж! вилила на себе гарячу каву. Чимало моральних компенсацій було сплачено клієнтам, які послизнулися на щойно помитій підлозі.

Аналогічним чином заробити вирішив недавно один американець. Він подав до суду на владу міста, бажаючи відсудити п’ять мільйонів доларів в якості відшкодування моральних збитків та компенсації фінансового ущербу. Причиною позову стала величезна шишка, яка впала на голову відвідувачеві одного з парків міста Сан-Франциско у США.

Прогулянка історичним парком міста закінчилася для ветерана американського військово-морського флоту не надто вдало. Йому на голову впала величезна шишка, в результаті чого він отримав струс головного мозку.

Вирішивши не залишати все, як є, колишній військовий подав до суду на місто, сподіваючись отримати в якості відшкодування збитків цілих п’ять мільйонів доларів.

Випадок, що на перший погляд виглядає дуже курйозним, насправді не такий вже й кумедний. І добре, що все обійшлося тільки струсом мозку.

За даними газети San Francisco Chronicle, ветеран Шон Мейс (Sean Mace) спав під сосною, що знаходилася в приморському історичному парку Сан-Франциско. Він мирно посопував, насолоджуючись свіжим повітрям, і тут крізь сон відчув сильний, пронизливий біль. Чоловік покликав на допомогу, і перехожі, які прибігли на крик, одразу викликали чоловікові швидку допомогу. Його негайно ж доставили в госпіталь – ще б пак, Шону на голову звалилася семикілограмова шишка.

Лікарі діагностували у Шона струс мозку, а ще йому знадобилася операція. Після одужання чоловік вирішив подати до суду на владу Сан-Франциско, службу національних парків США, міністерство внутрішніх справ і адміністрацію парку, в якому стався інцидент. Всього ветеран сподівається отримати суму в п’ять мільйонів доларів в якості компенсації.

Адвокат Мейса стверджує, що його підопічний має право вимагати компенсації, адже інцидент, що стався, трапився тільки з вини адміністрації, а точніше, через її некомпетентність. Шону наразі зробили дві операції, однак на черзі третя. І за це хтось таки повинен заплатити, каже адвокат.

Тепер у парку місце, де Шон отримав травми, відгородили парканом, а навколо встановили таблички, які попереджають відвідувачів про гігантські шишки, що можуть впасти з дерева і завдати травм.

Джерело: http://www.etotupo.ru/idiotizm/3598-muzhchina-na-golovu-kotoromu-upala-tyazhelaya-shishka-hochet.htm

Інші новини розділу