Бик стягнув штани й труси з відвідувача кориди в Сарагосі Автор: lesya · Опубліковано: 15.10.2015 18:57 · Розділ: Події у світі

Корида - заняття не для боягузів, тут ловити гав не доводиться. І тільки на хвилинку втративши пильність, можна назавжди розпрощатися з життям. А якщо пощастить залишитися живим, то навряд чи вам захочеться коли-небудь навіть чути про кориду.

Пересвідчитися у цьому недавно довелося одному з відвідувачів кориди. Нерозважливий чоловік ледь не поплатився своїм чоловічим достоїнством, роздратувавши бика. Розлючений звір накинувся на молодика, скинув з нього штани і труси, і… не знати, чим би усе скінчилося, якби увагу тварини не відволік матадор.

Стався інцидент, що ледь не закінчився трагедією, в іспанському місті Сарагос. Під час шоу якийсь молодик несподівано для присутніх вискочив на арену, чим одразу привернув увагу бика. Незнайомець був одягнений у червону футболку, та навряд чи це стало основним фактором для бика.

Преса не уточнює, чи був цей чоловік професійним тореадором, який мав право перебувати на арені, чи він опинився там випадково. Тим не менше, його присутність на арені неабияк розлютила бика. Той кинувся в атаку і за лічені долі секунди наздогнав жертву, перекинув його, а тоді стягнув з безпомічного чоловіка рогами одяг – спочатку штани, а потім і решту нижньої білизни.

Далі він схопив чоловіка і почав волокти його по піску. Та в цей час підоспів матадор, який відвернув увагу бика на себе. Той лишив свою голу жертву в спокої, а сам погнався за останнім. А за той час оголений молодик в червоній футболці, прикриваючи сороміцькі місця руками, на очах у багатотисячної публіки звівся на ноги та швиденько перестрибнув через огорожу, яка відділяла публіку від арени. Чи отримав він якісь травми, не повідомляється, але судячи з того, як спритно чолов’яга перестрибнув через паркан, з його здоров’ям усе гаразд.

Корида – традиційний бій биків, популярний в багатьох країнах, зокрема, в Іспанії та Мексиці. Прийнято вважати, що биків дратує червоний колір матерії, якою гойдає перед їхніми очима тореадор. Та насправді це не так: вчені спростовують популярну версію, пояснюючи, що тварин дратує сам факт руху тореадора і розгойдана перед їхніми очима матерія.

Корида є досить-таки небезпечним заняттям, і стається чимало трагедій на арені, якщо раптом тореадор втрачає пильність та спритність. У липні цього року в місті Грао-де-Кастеллон бик на смерть заколов чоловіка, що брав участь в традиційному забігу з биками вулицями. Захід відомий під назвою енсьєрро.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/10/15/redbull/

Інші новини розділу