Лікар Кім Кардашьян запропонував збільшувати груди ін'єкціями крові Автор: lesya · Опубліковано: 15.10.2015 16:47 · Розділ: Краса і здоров'я

Чимало жінок в світі мріє збільшити розмір бюсту. І навіть операції та ніж хірурга їх не лякають. Але недавно один доктор, який, до речі, допомагає наводити красу знаменитій Кім Кардашьян, запропонував кардинально новий спосіб збільшення розміру грудей за рахунок ін’єкцій крові, збагаченої тромбоцитами.

Лікар Чарльз Рунелз каже, що «виростити» пишні груди можуть допомогти ін'єкції крові, взятої у пацієнта та збагаченої тромбоцитами.

Ін’єкції крові в своїй практиці дерматолог і косметолог Чарльз використовує давно. Свій метод він назвав "vampire breast lift", що з англійської перекладається як "вампірська підтяжка грудей". Доктор запевняє, що після кров’яних уколів груди стають більш пружними і збільшуються в розмірах.

Правда, взята кров, перед тим, як її знову введуть в організм пацієнтки, повинна пройти певну обробку. Її пропускають через спеціальну центрифугу, де вона збагачується тромбоцитами. Оброблену кров можна вводити в тканини грудей.

Цей метод в медицині використовується досить давно. Відомий він під назвою PRP-терапія (БоТП), і чимало сучасних медиків використовують його в своїй практиці. Правда, в дещо інших цілях, а для збільшення грудей першим його почав використовувати саме Чарльз. Терапія власною кров’ю є дуже ефективною, тому що тромбоцити, як відомо, відіграють важливу роль в процесах загоєння та відновлення пошкоджених тканин організму.

Рунелз донедавна використовував цей метод для омолоджування обличчя. Його, до речі, випробувала на собі і Кім Кардашьян. Але ін’єкції заради збільшення грудей доктор робитиме вперше. До нього раніше цього також ніхто не робив.

Які ж процеси відбуваються під час PRP-терапії грудей? Під впливом введених сильнодіючих стовбурових клітин починають рости нові тканини. Утворюється колаген, жирові тканини та кровоносні судини. В результаті груди омолоджуються, і не тільки: вони ще й збільшуються в розмірі.

Правда, Рунелз пояснює, що жінкам, які хочуть кардинально збільшити бюст, даний метод навряд чи підійде. Ін’єкції дозволяють омолодити бюст, зробити груди пружнішими, але ось на кілька розмірів вони не зможуть збільшитися.

Чарльз каже, що його метод ідеальний для двох категорій жінок: тих, у кого й без того великі груди, але їм потрібно надати форми та округлості, а також для жінок з імплатнами, що бажають усунути дрібні дефекти та зробити груди більш природними з вигляду.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.