Відвідувачі McDonald's сім годин не помічали мертву жінку Автор: lesya · Опубліковано: 15.10.2015 10:19 · Розділ: Суспільство

Так склалося, що сьогоднішнє суспільство якесь дуже вже неуважне та навіть трохи егоцентричне. Занурені в себе та свій власний світ люди не помічають того, що діється довкола.

Можливо, так склалося тому, що сучасний світ змушу людину захищати і відстоювати свій особистий простір, тому вона й цінує цей самий простір оточуючих, не бажаючи вникати в їхні проблеми. А може, й справді світ чомусь став байдужим…

Тим не менше, почастішали сумні випадки, коли люди вмирали на очах сотень перехожих, які навіть не спробували їм допомогти, просто тому, що навіть не помітили, що людина помирає. Такий випадок недавно стався у Гонконзі – тут труп бездомної жінки, яка померла, сидячи за столиком у McDonals's, залишався непоміченим цілих сім годин!

Сталася подія в окрузі Куньтхон. Ні відвідувачі закладу, ні гості фаст-фуду й припустити не могли, що жінка, яка сиділа за одним із столиків, вже декілька годин була мертвою. На неї просто ніхто не звертав уваги.

Спершу бездомна зайшла в ресторан і прилягла біля стіни. Уваги на неї ніхто не звернув, адже бездомні в Гонконзі всі так поводяться. Місцеве населення до такого явища вже звикло, тож навіть не звертають уваги на тих, хто знаходиться всередині кафе та закусочних. А ті не раз проводять тут час добами.

Пройшло трохи часу, і жінка пересіла за один зі столиків, який якраз звільнився. Там вона просиділа нерухомо протягом семи годин. Дізнатися про те, що всі ці години вона була мертвою, співробітникам закладу вдалося випадково: відвідувачі кафетерію помітили, що жінка не рухається, і зателефонували у поліцію, щоб повідомити, що в ресторані сидить якась жінка і, здається, вона втратила свідомість.

Але поліцейські, що прибули на виклик, змогли констатувати тільки смерть бездомної. Та й то час смерті встановили за записами із камер спостереження.

У відповідь на звинувачення, що посипалися на співробітників фаст-фуду, яких багато хто назвав безсердечними та неспостережливими, ті розповіли, що політика закладу забороняє їм турбувати своїх клієнтів. Тож працівники закладу були певні, що нерухома жінка просто спить. Тим більше, що вона була регулярним гостем у їхньому закладі.

До речі, у Гонконзі є двісті тридцять п’ять відділень McDonals's, і всі вони дозволяють ночувати бездомним у своїх цілодобових закладах. А в Інтернеті розгорнулася ціла кампанія на підтримку закладу.

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Society/posetiteli_mcdonals_s_7_chasov_ne_zamechali_mertvuju_zensjinu.htm

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.